Amerikai csatahajók

Több
6 éve 10 hónapja #39741 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Artillery Plotting Room Modification 1
+16% to main battery maximum firing range.
+5% to secondary battery maximum firing range.
-5% to maximum dispersion of secondary battery shells.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39751 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Mar volt vele 4 killem top hajokent, vagy 5. meccsre sikerult a leggyengebb korrel leduplazni... Nos azt hiszem sikerult a legnagyobb ganajba belebotlanom, de athuzom normal napi duplazassal. Majd irok meg az elmenyeimrol. :lol:

Mindenesetre Seagal hangja karpotol a kinoldasert. :D
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39771 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Érdekes a dolog Mydgard kolléga mert nekem amikor fejlesztettem az ami csatahajóágat a North Carolina-ig, mindíg kiszolgált a New York,New Mexico,Colorado vonal,de sorrendbe is így kedveltem őket. A New York nálam megmaradt és mostanában ha szakasztársakkal 5-ös tiereztünk akkor nem egyszer elővettem a NY-ot,sosem hagyott cserben...én szeretem... :)
De hát nem vagyunk egyformák,kinek mi jön be... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39772 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

llw99 írta: Érdekes a dolog Mydgard kolléga mert nekem amikor fejlesztettem az ami csatahajóágat a North Carolina-ig, mindíg kiszolgált a New York,New Mexico,Colorado vonal,de sorrendbe is így kedveltem őket. A New York nálam megmaradt és mostanában ha szakasztársakkal 5-ös tiereztünk akkor nem egyszer elővettem a NY-ot,sosem hagyott cserben...én szeretem... :)
De hát nem vagyunk egyformák,kinek mi jön be... ;)


Ez erdekes dolog, de bizonyos hajokat teljesen maskepp elunk es itelunk meg. :) Lehet azert, mert teljesen masak az eddigi tapasztalataink. Peldaul ez, hogy igen keskeny az a szog, ahol mind az 10 agyuval egyszerre tudok tuzelni nekem kifejezetten zavaro, nem ehhez vagyok szokva. Brutal lassu a hajo es a toronyforgas is, a lovesek nagyon szornak. Ugy erzem, hogy ki vagyok szolgaltatva az ellenfelnek, masokon mulik a siker, ezzel a hajoval a legkevesbe tudom befolyasolni a csata vegkimenetelet. Ennek peldaul szoges ellentete egy Scharhorst vagy egy Tirpitz.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39774 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nálam New Yorck elvolt, olyan közepesnek tartom, Mexico azért jobb volt, de sajna lassú és a CA-k szétkapják HE-vel. Colorado... hát, ő is közepes volt nálam talán, sajna ő lát t9-eseket is, és még akkor mentem vele, mikor láthatatlanul tudott pár CA lőni.

North Carolinam van, de ezt se kedvelem, pontatlan az ágyúja, légvédelmét nem érzem t9-10-es cv-k ellen (mikor jön 3 torpedós, akkor max lelőnek 5 gépet és örüljek, ha túlélem), lowtieres cv-k kerülnek, t8-asok meg változó, de ott is ha 2-3 torpedós jön, akkor is kisebb gond lehet.

Iowa helyett a német tiertársát vettem, de eddig ez és az Izumo nem hozza azt a szintet, mint -1 tieres társaik, érzésre, gondolom Iowa is hasonló, a mostani buff ellenére is, vagy valakinek van tapasztalata róla most?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39778 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
A témához akkor a saját benyomásaimat: anno a New Yorkot úgy és olyan gyorsan adtam el, mintha égetné a kezemet... ezt nem tettem anno a Kongóval pl., pedig azon az ágon is a Fuso nagyságrendekkel ad örömtelibb játékélményt, mint a t5-ös társa. A NM-val – objektíve visszatekintve – ugyanolyan szarul játszottam, mint a NY-kal, mégis megtartottam, mert játékélményben összehasonlíthatatlanul többet nyújtott... annál éreztem és érzem máig is, hogy bele tudok szólni a csatába, míg a NY-nál az volt mindig az érzésem, hogy ha megfeszülök is, akkor sem tehetek itt semmit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.