Amerikai csatahajók

Több
5 éve 2 hónapja #57508 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Na, ilyet is tud ez a ladik. Pedig, tökre azt hittem, ez is vesztes meccs lesz, mert az eleje nagyon rosszul indult.


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57792 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Elővettem a zászlós hajómat, mert meg kéne már csinálni a legendás felszerelésért a küldetéseket. Nem kellet volna - gondoltam én - nekem menni a támadóék csúcsában, de szerencsémre az ellenfél eléggé rendszerezetlen volt és a végére néhányan a csapatból beálltak mögém.







Szegény HMS Minotaurt egyetlen össztűzzel kaptam ki, miközben próbált egy sziget mögé bújni.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, SgtBala, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57799 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Acetil_coenzim_A írta: Elővettem a zászlós hajómat, mert meg kéne már csinálni a legendás felszerelésért a küldetéseket. Nem kellet volna - gondoltam én - nekem menni a támadóék csúcsában, de szerencsémre az ellenfél eléggé rendszerezetlen volt és a végére néhányan a csapatból beálltak mögém.







Szegény HMS Minotaurt egyetlen össztűzzel kaptam ki, miközben próbált egy sziget mögé bújni.


Ugye, ez a Montana pontosabban lő, mint az Iowa? Ma mentem egy pár kanyart az Iowával és szó szerint kihullott a maradék hajam is. :dry: Olyan szarul adta a játék, hogy na. 50 ezer sebzésekkel fejeztem be a játékot, kivéve a dühöngőben bepasszintott képernyőmentésen lévő csatát. Az volt mindennek az alja. Persze, ezeket a csatákat nyertük. A következő 2-3 csatában 120-130 ezreket lőttem, akkor meg bukta. :unsure: Ki érti ezt? Na, ha a Monty is olyan hektikus, mint az Iowa, akkor nem feccelek bele több energiát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57803 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
3 ágyúval többje van neki :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57804 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

nwa5000 írta:

Acetil_coenzim_A írta: Elővettem a zászlós hajómat, mert meg kéne már csinálni a legendás felszerelésért a küldetéseket. Nem kellet volna - gondoltam én - nekem menni a támadóék csúcsában, de szerencsémre az ellenfél eléggé rendszerezetlen volt és a végére néhányan a csapatból beálltak mögém.







Szegény HMS Minotaurt egyetlen össztűzzel kaptam ki, miközben próbált egy sziget mögé bújni.


Ugye, ez a Montana pontosabban lő, mint az Iowa? Ma mentem egy pár kanyart az Iowával és szó szerint kihullott a maradék hajam is. :dry: Olyan szarul adta a játék, hogy na. 50 ezer sebzésekkel fejeztem be a játékot, kivéve a dühöngőben bepasszintott képernyőmentésen lévő csatát. Az volt mindennek az alja. Persze, ezeket a csatákat nyertük. A következő 2-3 csatában 120-130 ezreket lőttem, akkor meg bukta. :unsure: Ki érti ezt? Na, ha a Monty is olyan hektikus, mint az Iowa, akkor nem feccelek bele több energiát.


A USS Montana kicsivel (1-2 csomó) lassabb ugyan, de sokkal jobban fordul nagy sebességnél is, mint a USS Iowa. Az előbbinek külső páncélöve van, ami a kis kaliberű gránátoktól jobban véd, a USS Iowa törékenyebb. A légvédelme kicsivel jobb, a másodlagos fegyverzete azonos. A főfegyverzet pontossága a gyakorlatban is hasonló, de mivel a 10-esnek 3-al több lövege van, ezért nagyobb a találat valószínűsége. Viszont mindkettőben ugyanazok a 406 mm Mark VII lövegek vannak, ugyanabban a toronytípusban. Összességében jobb szerintem a USS Montana, de a USS Iowat is előveszem néha.Milyen modulokat használsz?
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57806 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nekem montin cw miatt lett meg végül a legandary modul (nyári/kora öszi cw), mert azzal küldtek be (azóta küldtek "vissza" zaoba :silly:

Nekem egyik amcsi se tetszett, North Carolina felüdülés Coloradohoz képest, ha sebességet nézem. De az ágyúk.... nekem randomok, a 3 millás modul ellenére se (ez t9-10-re van csak). Jó, 25km-ről si hogy kivágtam egy cirkálót full hp-ról, de ez nem minden 2. salvora igaz, ha mondhatóm így.
Pontosabb-e a montana? Talán, igaz, hogy azonos a löveg, de meg kell nézni, hogy a szórás statja és a sigma értéke (utóbbit ingame ugye nem látni)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.283 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.