Amerikai csatahajók

Több
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #54437 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nem lehetetlen jól teljesíteni festés és zászló nélkül, de kétségtelen, hogy nehéz (8-asra én nem éreztem szükségét, de 10-esre már igen). :) A csapatmunkát sem hátráltatja, ha fel tudod ismerni a lehetőségeket és együtt tudsz működni a többiekkel. Az viszont már tényleg sajnálatos, ha valaki felszerelés és képesség nélkül teszi, vagy alap hajóval. Ilyet azonban már láttam.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54675 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók




A harmadik a három t9-es BB-ből. Hármójuk közt a rekord-sebzéseim különbsége 2000-en belül van..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54812 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
vidi-ként

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55265 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Legendary modul megszerzése óta nem mentem ezzel csatát, de most megérte, végre kész az egyik küldi (6 confederation/high caliber kell amcsikkal, ma akartam megpróbálni az utolsót összekaparni) DesMoinnal egy hulladékl kört mentem, de Montival a legvégén megadta Xd (elment minden hp töltőm, Conq folyamat lőtt és gyújtott)








Ez jó volt a meccs elején :evil:



később én szedtem ki ezer hp-ról :dry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 5 hónapja #55369 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Amikor egész jó esély van rá hogy a klán nyerni fogja a kört :









Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57482 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nem megy nekem ez az Iowa.Mondjuk, az NC sem működött. :( Sajnos nem éreztem rá erre a BB vonalra. Olyan borzalmas találati arányom van velük, mintha össze-vissza lövöldöznék. Tegnap este futottam két kört az Iowa-val, egyik meccsen sem tudtam még a saját hp-m sem lesebezni. :sick: :( Stalingradon 10 km-en full oldalsortűzzel 1 pent és egy lepattanót értem el, a többi 7 lövedék merre ment, azt nem tudom.
Két csata, két vereség. Igaz, a csapat sem volt valami acélos, de én egy szót sem szólok rájuk, mert mint írtam is, saját hp-m képtelen voltam lesebezni, így vastagon én is szobanövény szintjét súroltam alulról.
Tehát, aki szereti ezt a hajóosztályt, a segítségét kérném.Hogy kell ezekkel a monstrumokkal játszani? Hogy kell 10+ km-en célozni, hogy el is találjak valamit? Vagy, lehet, hagyjam ezt az ágat és koncentráljak arra, ami megy? :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.325 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.