Japán csatahajók

Több
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #37761 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
De bizony, szerintem még úgy is kedvelném a Kongo után (most 19,8 a stock lőtáv). Nem vagyok egy hűdenagy pro, de azzal a ladikkal túlzás nélkül egy értelmes kört nem mentem, pedig azért nem tartom magam végzetesen debilnek se B)

Ps: ha régen nem volt meg a lőtávja, akkor örvendetes, hogy azon reszeltek a wg-nél. Az ilyen lomha dögöknek nem árt, ha nem csak köpetnyi távra tudnak lövöldözni (Colorado-nak is jót tett az a plusz ~ 2km)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37767 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Kongot nerfelték talán? Visszanéztem a statomat, a wr-em gyalázatos vele, de a sebzésem 54K, ami 20K a szerverátlag felett, frag 1.27, 0.73 a szerverátlag... De arra én is emlékszem, hogy nagyon szórt... valószínű azóta rosszabb lett/illetve bejött a König.. de még egyszer én se veszem vissza, hogy erről meggyőződjek :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37768 Írta: Metrodon91
Metrodon91 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

BigaC írta: Kongot nerfelték talán? Visszanéztem a statomat, a wr-em gyalázatos vele, de a sebzésem 54K, ami 20K a szerverátlag felett, frag 1.27, 0.73 a szerverátlag... De arra én is emlékszem, hogy nagyon szórt... valószínű azóta rosszabb lett/illetve bejött a König.. de még egyszer én se veszem vissza, hogy erről meggyőződjek :D


König azt hiszem a következő frissítésben nerfet kap a szórásra. 2.0-ás szigmáról 1.8-ra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37771 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

BigaC írta: Kongot nerfelték talán? Visszanéztem a statomat, a wr-em gyalázatos vele, de a sebzésem 54K, ami 20K a szerverátlag felett, frag 1.27, 0.73 a szerverátlag... De arra én is emlékszem, hogy nagyon szórt... valószínű azóta rosszabb lett/illetve bejött a König.. de még egyszer én se veszem vissza, hogy erről meggyőződjek :D


Arpeggio-Kongód nincs?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #37772 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Szete58 írta: Arpeggio-Kongód nincs?


Tényleg, el is felejtettem :) Ki is próbálom :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete BigaC által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37774 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Ez tényleg egy fos lett...
Valahogy úgy emlékeztem, hogy a másodlagosai nem rosszak, erre több perc tüzelés után 2 találat volt a másodlagosoktól skill-el... Egy Schors-t nem tudtam kilőni 14km-ről, szétszórta az összes lövedéket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.309 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.