Japán csatahajók

Több
6 éve 11 hónapja #38709 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Néhány csatám van még csak Izumóval, de kedvelem. A fórum itten fölkészített rá, hogy óvatosan kommandírozzam, akkor adja szépen... jók azok az álgyúk... nem köll közel menni senkihez, s akkor nincs gond... az elején nem köll támadó sebességre gyorsítani, sőt a közepén sem... elég bátran hátrálni... Sir Robin-taktika:

vitezlaszlo.hu/sir_robin.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38714 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Szete58 írta: Néhány csatám van még csak Izumóval, de kedvelem. A fórum itten fölkészített rá, hogy óvatosan kommandírozzam, akkor adja szépen... jók azok az álgyúk... nem köll közel menni senkihez, s akkor nincs gond... az elején nem köll támadó sebességre gyorsítani, sőt a közepén sem... elég bátran hátrálni... Sir Robin-taktika:

vitezlaszlo.hu/sir_robin.html


Ez..EZ ...Pusztító volt! :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38753 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Mindig ilyen szövege van, mindig alig várom, hogy írjon valami szösszenetet. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38780 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Kzoli írta: Mindig ilyen szövege van, mindig alig várom, hogy írjon valami szösszenetet. :)


Én azt várom ,hogy mikor ír már a dühöngőbe egy igazi "menjen a wg a fenébe" stb hozzászólást de semmi...Hetente 3-4 ember fordít vissza a játékba 1-1 mondatokkal akik már a végső elkeseredésükben az utolsó mondataikat írnák ide és nyomnák az uninstallt...de nem...jön Szete és egy Jedi mérhetetlen türelmével visszaküldi őket a süllyedő hajóba..nem csatát! háborút nyerni! Félelmetes! :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38781 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Tegnap nyolcból semmi (!) az Izumoval. Ma kettőből legalább az egyiket beadta...
Elkezdtem fejlesztgetni (tűzvezető rendszer, motor már megvan), de kínkeserves lesz átlépni rajta. :dry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38786 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

SeahawkHUN írta: Én azt várom ,hogy mikor ír már a dühöngőbe...


Áh, esélyem sincs beférni oda, azt a Csabi mindig teleírja... :)

Köszönet Tengeri Sólyom harczostársam, rég részesültem ekkora megtiszteltetésben, mint soraid olvastán... Kalaplevétel!

Hogy a témánál maradjunk... ma megint mentem pár Izumo-kört... nincs azzal a hajóval semmi baj, csak köll KZoli vagy ha ő épp dolgozik, valaki, aki a fél szemét a hajón tartja, ha már én nem tudom, mert az ellent távcsövezem... még mindig szinte stock a hajóm, de ha valakit pofán csapok vele, fáj neki az... ráadásul nem is lassú, még retirálva sem... ugyi az Amagit is tízesek közé dobálja, meg ezt is... mi itt a gond?



avagy, mindig kell egy csapat!

Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.291 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.