Japán csatahajók

Több
5 éve 7 hónapja #54597 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Azért még mindig jól hoz a konyhára :D
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55870 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Sziasztok,

Tanácsot szeretnék kérni.

Tegnap sikerült megszereznem a Yamato uniqe fejlesztését.

Szerinetek érdemes azt használni vagy az alapot?

Előre is köszönöm a válaszokat ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55874 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Csak nyersz a használatával. Vagyis minimálisan ugyan romlik a toronyforgásod, de azt ugye picit buffolták a múltkor neki (kora ősszel talán, így az eredeti állapotokhoz képest minimális a negatív hatás)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55935 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Kibányásztam a Musashit.
hogy kéne őnagyságával játszani? Ha 26 Km-ről kattintgatok, hibába nyomom ki a célzókört, tuti elfordulnak, mire átcammog a skúló. Ha közelebb megyek 20 km-re , kb mindenki engem lő. Mondjuk bírja csak a kormányos rabszolgák fáradnak el , de nagyon , meg kopik a fékbetét ,a sok gáz-fék-gáz-féktől..és eddig gondolom ez segített a nyerésben a csapatomnak, hogy van idejük... :S :woohoo: :lol: Egy 90k-s köröm van, a többi 40-50.... Vagy ez ilyen...?
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55939 Írta: splash...
splash... válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Álca kell rá, és egy 15-18 km távolságból operálni az elején, fullosan elég az álca arra általában hogy te lőj először. És igen fordulgatni kell össze-vissza, jól érzed :D Fordulós modification meg fogyócikkes skillek kellenek még rá (vissza kell tölteni minél több HPt minél gyorsabban fogyni úgyis fogy :D). Aztán a vége fele be lehet menni rambózni nyugodtan, orral bírja az ütést és a tűzerő szintjében páratlan.
Játékstílusban igazából semmi extra, menni kell vele, megszokod és ha ráérzel undorító dolgokat lehet vele művelni, néha már én szégyellem magam mekkorákat odacsap :D
.
(Ui.: Nekem 19es yamamoto kapitány van benne, lehet hogy ez nagyot dob rajta)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55940 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Rallyefan81 írta: Kibányásztam a Musashit.
hogy kéne őnagyságával játszani? Ha 26 Km-ről kattintgatok, hibába nyomom ki a célzókört, tuti elfordulnak, mire átcammog a skúló. Ha közelebb megyek 20 km-re , kb mindenki engem lő. Mondjuk bírja csak a kormányos rabszolgák fáradnak el , de nagyon , meg kopik a fékbetét ,a sok gáz-fék-gáz-féktől..és eddig gondolom ez segített a nyerésben a csapatomnak, hogy van idejük... :S :woohoo: :lol: Egy 90k-s köröm van, a többi 40-50.... Vagy ez ilyen...?


Ésszel az elején. Keresel egy olyan helyet ahol tudsz nyugodtam lövöldözni. Nem 17-20 km-ről mert akkor te sem fogsz semmit eltalálni rendesen illetve hasznod sem lesz. Messziről egész nyugodtan forgolódhatsz mert a legtöbbször nem fognak beléd csapni 15-20k-t. Az más kérdés hogy a löveggel nem tudod követni a dolgokat.
Az egésznek a lényege annyi hogy érezz rá hogy mennyire tudsz közel menni ezekkel a "korrekt" lövegekkel anélkül hogy fossá lőnének 2 perc alatt. Illetve t9-ben a 97k hp-t illik kihasználni. Másodlagos/AA modulokat és kapitány képességeket el lehet felejteni.

Fordulós modification

Értelmes ellenfelek ellen nem használ rosszak ellen meg nem kell szóval az felesleges. ;)


Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.283 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.