Japán csatahajók

Több
5 éve 2 hónapja #58040 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
A rankedre csinaltam egy ulimate tulelo jappo BB buildet a Musashinak. Aztan gondoltam kihuzom a Yamato unique upgradejet, igy raraktam a kapitanyt. Menetkozben eros nosztalgiat ereztem a secondary buildre, igy visszaalakitottam arra. De kozben ra kellett jonnom, hogy ez egyszeruen nem mukodik vagy csak ritkan, egesz egyszeruen szarra egetnek, igy megint vissza az egesz. :lol: Meg meditaltam a Concealment Expert + Fire prevention paroson, mentem egy kort, de aztan visszaalltam az ultimate verziora. Egyszeruen tok lenyegtelen, hogy 15.7 vagy 14.1 az alca, ugyis latnak plane a remek CW-k.

1. Damage Control Party Modification 1
2. Damage Control System Modification 1
3. Aiming Systems Modification
4. Damage Control System Modification 2
5. Concealment System Modification 1
6. Main Battery Modification 3

Skillek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Czipczi
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 1 hónapja #58299 Írta: Czipczi
Czipczi válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Na ez amiért most szenvedek!

Fusonál tartok. NAAAGYON sok van még hátra. :( Fusonak nagyon nagy a szórása sajnos szerintem. Csak én érzem és látom így?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Czipczi
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58300 Írta: Czipczi
Czipczi válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Üdv!

A két módot próbáltam feltenni (navigátor pozíció jelző), de nem sikerült. 3. próbálkozásra feladtam.
Nem a fő meghajtón van a game, és valamiért nem látja a program a game helyét, hiába vezetem rá a WOW mappára.

Megírnátok milyen módon telepítitek a gamet? Lehat a fő meghajtóra kellene telepíteni a gamet?

Köszönöm a segítséget.,
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Czipczi által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58301 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Ha a képen látható helyen megadod a megfelelő útvonalat, szerintem el kell fogadja. Nekem ezzel sosem volt gondom.

Egy esetben lehet probléma, ha a játék Steam alól lett telepítve, mert akkor bizony teljesen máshová kell telepíteni a MOD csomagot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58308 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Fusou pontatlan ugyan, de 12 löveged van, Kongou 8 lövegével szembe, ami elöny, minden másban kb hasonló. Örülj, amíg nem mész Nagatoval, az se egy lézerpontos, és annak is 8 lövege van :S (jó, 41-es lövegek), Amagi lesz a következő jó hajó Fusou után, 10db 41-es löveg, hosszabb löveghosszal, mint ami nagaton van.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Czipczi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #58768 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Tegnap este küzdöttem a Cleveland és IFHE párossal. Egyszer csak jött az ellenfél Musashi, aztán kaptam akkora pofontot tőle, hogy szépen megismerkedtem a tenger fenekének élővilágával. Mivel nálunk is volt Musashi és Yamato is, kicsit nézegettem őket. Húh, gyerekek, ezeknek a hajóknak vannak a legdögösebb ágyú hangja! Egyből szerelembe estem. :love:
Nem sok kell a Yamatohóz, már a Kongonál tartok. :silly:

Tudjátok, mi az abszolut lehetetlen? Tenger fenekére bugyit húzni... :evil:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hete nwa5000 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.