Prémium csatahajók

Több
5 éve 3 hónapja #57068 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Üdv!

Pillanatnyilag 677000 szabad tapasztalati pontom van. Azt szeretném kérdezni, hogy megéri-e most megvenni a Nelsont, vagy várjak az Alaska-ra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57070 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Alaska.
Nem érdemes apránként elkölteni a gyűjtött freet, várni kell vmi nagyvasra :)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57074 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Bayern 1. vh-s, majd el is süllyedt (most nem rémlik, hogy ez is a németek süllyesztették el a brit partoknál a többivel, vagy máshogy süllyedt el)

Én meghaltam, majd ráfordultam és space-t nyomtam, mint mikor konkrét hajóra akarsz ránézni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57079 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Igen Scapa Flowban a többivel, csak az angolok kiemelték, majd céllövészetet tartottak rajta. Ezt követően írta jelentésébe egy tiszt, hogy a Bayern fegyvernek kiváló, de a legénység életkörülményei nem valami jók.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57086 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
A Bayernt a háború közepén adták át és az első bevetés amiben részt vett egy megszakított hadművelet volt 1916. augusztus 18-19-én, melynek célja Sunderland bombázása lett volna. A Bayern részt vett a Rigai-öbölben végrehajtott Albion hadműveletben, de röviddel a támadás megindítása után 1917. október 12-én aknára futott és javításra szorult. A Hochseeflotte nagy részével együtt a háború végén Scapa Flow-ban internálták. 1919. június 21-én Ludwig von Reuter tengernagy utasítására az internált hajókat a személyzetük elsüllyesztette, hogy ne kerülhessenek a britek kezére. A Bayern 14:30-kor merült a hullámok alá. 1934 szeptemberében kiemelték és Rosythba vontatták ahol 1935-ben lebontották.


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja SgtBala által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57097 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Utána néztem én is.Igazából arra akartam kilyukadni, hogy volt-e rajta egyáltalán katapult. vagy legalábbis daru, amivel pakolták ide-oda.
Régebben nem írta ki valahol a játékban, hogy milyen vadász/ felderítő van a hajókon? :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.