Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46190 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Nyerni azért lehet, de max csillagom én sem tudom, mikor lesz...



jkova62 írta: Úgy látjuk, hogy a rombolót nem nagyon érdemes használni (legalábbis nekünk nem nagyon jön be), a cirkáló szerintünk az ÁSZ.


Dehogynem :)
Torpedó újratöltő, főfegyver-letiltó modulok maxra, aztán hadd szóljon :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja BigaC által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 6 hónapja #46192 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Szerintem a BB kivételével mind egész jól használható.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46193 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

obsidianriver írta: Szerintem a BB kivételével mind egész jól használható.


Az első részben jó volt az Igor, szinte csak azzal mentem, mert már messziről le lehetett égetni a kisebb csoportokban érkező Zikasákat, de itt mészárolni kell :) Láttam már valakitől 1 milliós sebzést. Azért jó a rombi ide szerintem, mert nagy tömegben jönnek és botok kevésbé manővereznek és belefutnak szinte az összes torpedóba. Bár itt már az ellen BB másodlagosok is rendesen ütnek, de a fő-fegyver letiltó fogyóval elég sokáig ki lehet rombolóval is húzni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46203 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Én eddig csak cirkálóval és csatahajóval próbáltam, mert a hordozóval eddig még nem engedett be. Mikor várakozás közben a 30 várakozóból 25(!) hordozó. Az előbbi nem rossz, de nekem valahogy a csatahajóval jobban megy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46214 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Bakker, ma sem sikerült az 5*, csak 4. Megvédtük a 2 tornyot, lezárta a kaput, az összes ellen eltűnt a kapu bezárása után, csak most a Gorgon maradt ki, a Raszputyin megvolt. Az időt figyelni kell, mert a kapu bezárásáig kell a 2 hajót kiszedni. Ha a Raszputyin vissza tud menni a füstbe akkor újra tölti magát sajnos.
Hát igen, vagy a tornyot védjük, vagy kiszedjük a 2 hajót. Egyszerre kellene a kettőt csinálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46216 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Én ma mentem még 3-4 kört, de felejtős, platoonban kell menni, mert így nagyon nehézkes.

röhej a 2. meccsem ez volt, CV elsőnek halt, emrt közel volt a zónához, majd sülyedtem én is, azt hittem le tudom rammolni a cv bosst, csak elfogyott a hp-m addigra....









Használ valaki textúra tömörítőt? Mert nem tudom ,hogy most az okozza-e azt hogy folyamat vörösen villog az egész meg néha eltűnnek a textúrák....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.