Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
6 éve 3 hónapja #49057 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Igen, arról van szó. Elvileg javítva lesz holnapig.
Aztán elő a DD-ket, hátha összejön a 75k grind alatt két 90k torpedo dmg-es csata :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49065 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Amúgy törjön le a keze annak a r**adéknak is a wg-nél, aki kitalálta, hogy csesszék el ezeket a gyűjtögetősdiket a duplikátumaikkal. 2 hétvégére is berakják (most volt ugye, meg majd két hét múlva) megint a bismarck-os küldiset, de fújhatom, ha a 3 megszerezhető konténerből nem nyitok majd legalább 1 medált, ami még nincs, csak duplákat. De van egy olyan sanda gyanúm, hogy csak a szokásos duplázás lesz.

Persze jópízér lehetne venni konténert, mindjá 5öt, mert ugye egyet nem lehetne.. kösz..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49067 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

chapo990 írta: Amúgy törjön le a keze annak a r**adéknak is a wg-nél, aki kitalálta, hogy csesszék el ezeket a gyűjtögetősdiket a duplikátumaikkal. 2 hétvégére is berakják (most volt ugye, meg majd két hét múlva) megint a bismarck-os küldiset, de fújhatom, ha a 3 megszerezhető konténerből nem nyitok majd legalább 1 medált, ami még nincs, csak duplákat. De van egy olyan sanda gyanúm, hogy csak a szokásos duplázás lesz.

Persze jópízér lehetne venni konténert, mindjá 5öt, mert ugye egyet nem lehetne.. kösz..

Duplikáltakat be tudod váltani olyanra, ami nincs meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49068 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
75k xp vicces lesz, főleg, hogy ott van még a main is 40 v 45k xp-jével....

brit torpedó találat nemtom hogy lesz meg, van egy Gallantom meg egy Fijim, de egyikkel se torpedózok igazán (gallanttal pár csatám van, de valahogy eddig nem jött be, legalábbis az utolsó kör nem volt az igazi, előtte meg vagy 2 hónapja mentem vagy mikor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49070 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

Storm írta: Duplikáltakat be tudod váltani olyanra, ami nincs meg.


Tudom, de 4/1 a váltás. 4 hiányzik még, 6 medál szerezhető a jövő hétvégiben (3 konténer) Ha nem lesz benne legalább egy a 4 hiányzóból, akkor kb 1 db híján nem fogom tudni beváltani mind a 4et.

De nem is értem ezt a pitiáner szarságot, hogy hogy duplikációk (értem persze, de mindegy..) Anno párat beváltottam, nem gondoltam, hogy újra behozzák majd. De emlékeszem a küldi második felében kb állandóan csak a duplikátumokat adogatta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49087 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Oh atyám, 3-4 óra kellett 10 bb killhez, öszsejött eddig kb 30k xp, de ahogy nézem sokan álltak neki dd-zni, és az utolsó 2 órában meg meccsenként valamiért kevés bb-t kaptam ki, így vicces lesz a 90k torp sebzés összehozása :dry:
11 brit torpedóról nem is beszélve, valahogy CL-ekkel eddig nem igazán jött be, Gallanttal meg nincs sok meccsem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.250 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.