Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
6 éve 3 hónapja #49129 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Első shima meccsel összejött végül ma. Azt hittem nem fogok semmit se torpedózni a 4 dd miatt, de 2 torpot bekapott látatlanban egy amcsi 10-es, amit utána le is gunoltam, majd jött a loyang aki miatt kapta megy keveset még a meccs elején, közben Izumo és Yamaton farmoltam még párat :evil:




Atyám, ez a gallant... gondoltam megcsinálom a 11 torphitest is, de kész téboly, néha nem is volt találatom, a legtöbb meccsen meg volt 1. MI a franc van ezekkel a torpedókkal? Szinte folyton akkor fordult mindenki mikor elindítottam őket 7-8km-ről. Aztán a végénél összejött egy 5 hites kör, majd a végén mikor 1 találat kellett volna, lett 4 Xd
45k xp és jöhet a másik kampány... (vettem egy prémnapot ingame, ládás dublonból mindig jó venni)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49134 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Most mennyire szidom magam, hogy tegnap 2 meccsen is amiatt nem lett meg a 90k, mert ki kellett lőnöm ágyúval egy másik alacsony HP-s rombit, ahelyett, hogy hagytam volna, és megvárom amíg eloldalog, így az ellenfél BB-je belegyalogolhatott volna a torpedóimba...
Ma már nincs tele a ranked sem BB-vel, Yugumoval meg valahogy nem adja...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49137 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Picit megtoltam ezt a két napot... Volt egy kát jó köröm (ennyiből pláne....)









Nem is csináltam mást a gépen, és így most csak ámulok, hogy nem ment annyira a 90k-s feladat, még magasabb tierű hajókkal...
Nekem Kamikaze R-rel lett meg...
Háromszor...
Zsinórban...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49144 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Amúgy milyen konténert adnak a 2. kampány küldetései? Látom, hogy konténer a reward, de nem nagyon jellemzi azokat a rendszer, jó szokásához híven.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49148 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Ez engem is érdekelne, ugyanis még 7 elem kell a gyűjteménybe, így jó lenne, ha olyan konténert adna...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49152 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Meghosszabbították két nappal a kampány végét? Kellene valami jó dd, hátha összejönne az a 90000-es kör valahogy. Az amcsi meg a japó ágon tartok 4-es szinten. Melyiknek ugorjak neki, hogy meglegyen az 5-ös dd? Ugye, t5-től lehet a kampányban részt venni?
Illetve van a blyskawica, azzal nem tudom, mennyi esélyem lenne összehozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.283 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.