Kérdések és válaszok

Több
8 éve 4 hónapja #10326 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

bacsagabi írta: De most komolyan, senki nem tapasztalt hasonlót? Pröbáltam másik egèrrel is, hátha beragad a gomb. De másikkal is ellövi időnkènt. Ès ráadásul a főlövegek is, nem csak a hátsók.


vírus, lag, próbáld meg ujra feltenni esetleg...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10327 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Velem volt olyan, hogy kattintanék jön egy macrolag a hajóra (minden mozog, csak nem sül el... aztán elsülnek, persze rosszul irányozva, no meg még az is fura, hogy pl első és hátsó tornyaim is fordulnak célra, de még mielőtt a körök egybeérnének már el tudnak sülni (egybe alatt a célző és a toronyirányt (hehe) jelző köröket értem..., míg máskor már "rég egyben vannak, és még mindig nem megy...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10328 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

ledgeri írta: Velem volt olyan, hogy kattintanék jön egy macrolag a hajóra (minden mozog, csak nem sül el... aztán elsülnek, persze rosszul irányozva, no meg még az is fura, hogy pl első és hátsó tornyaim is fordulnak célra, de még mielőtt a körök egybeérnének már el tudnak sülni (egybe alatt a célző és a toronyirányt (hehe) jelző köröket értem..., míg máskor már "rég egyben vannak, és még mindig nem megy...)


olyanom szokott lenni, hogy nyomom az egeret, és nem lő...
ilyenkor ott a piros potty is, lagol alapvetően...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10331 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

bacsagabi írta: De most komolyan, senki nem tapasztalt hasonlót? Pröbáltam másik egèrrel is, hátha beragad a gomb. De másikkal is ellövi időnkènt. Ès ráadásul a főlövegek is, nem csak a hátsók.


Más alkalmazásban/játékban is elö jön e a probléma?
Ha igen, a következöket próbáld ki:
Próbáld ki másik egérrel,
Dugd át az egeret másik usb csatlakozóba, (Már ha USB-s az egér)
Ha ezek után is ugyan ezt csinálja, akkor én az alaplapra gondolnék...

Ha más programban nem jön elö, akkor nagy valószínüség szerint egy másik program okozhatja. Szépen sorban, tiltsd le öket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10749 Írta: bacsagabi
bacsagabi válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Másik egér kipróbálva, másik usb csati kipróbálva, egyik sem segített. Vadi új a laptopom, nem tudom mi baja lehetne az alaplapnak, remélem semmi. Még megpróbálok egy újratelepítést holnap, más ötletem nincs.
Ma volt egy olyan szitu hogy elkezdődött a játék, semmihez sem nyúltam, erre ellőtte az első tornyot magától. Persze a célkereszt véletlenül az előttem haladó tirpitzen volt, le is szedtem 10k hp-jét. Kezdődött a picsázás egyből, meg hogy reportolnak. Hiába mondom hogy magától lőtt, persze nem hitték el... :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10751 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Tapipad kikapcsolva van ilyenkor? Véletlen nem alt+tab-olgatsz előtte, ahonnan a játékra kattolva jössz vissza? ( Csak gondolkodom :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.