Kérdések és válaszok

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #10752 Írta: bacsagabi
bacsagabi válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Nem szoktam alt+tab-olgatni, viszont a tapipadban nem vagyok biztos...Viszont ha be is van kapcsolva, tuti nem érek hozzá. Hogy tudom azt kikapcsolni? Még nem is használtam...(bocs ha noob a kérdés, de csak most vettem laptopot először) :huh:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja bacsagabi által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10755 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Nekem acer laptop van, és van ott egy kék "fn" gombocska, akkor ha azt megnyomom, akkor amelyik billentyűn vannak kék szimbólumok, azt tudom ki-be kapcsolni. Nálam az f7-es billenytűn van egy kis kék kéz-tapipad szimbolum (a fel-le, jobbara-ballra nyilakkal meg fényerősség, hangerő állítható pl.). Nem tudom, máshol is van-e ilyen, de érdemes megnézni :)
Remélem érthető volt valamelyest és tudtam segíteni :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bacsagabi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10762 Írta: bacsagabi
bacsagabi válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

tyer82 írta: Nekem acer laptop van, és van ott egy kék "fn" gombocska, akkor ha azt megnyomom, akkor amelyik billentyűn vannak kék szimbólumok, azt tudom ki-be kapcsolni. Nálam az f7-es billenytűn van egy kis kék kéz-tapipad szimbolum (a fel-le, jobbara-ballra nyilakkal meg fényerősség, hangerő állítható pl.). Nem tudom, máshol is van-e ilyen, de érdemes megnézni :)
Remélem érthető volt valamelyest és tudtam segíteni :)

Áááá bakker az a rohadt tapipad volt a hunyó, mióta kikapcsoltam fasza minden. Hozzáèrhetett a hüvelykújjam nèha, azèrt pörkölt össze-vissza :whistle:
Ezer köszi a segítsèget!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12743 Írta: ocsipapa
ocsipapa válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
sziasztok...szertném kérdezni miért tünnek el néha a hajok?eltünik és közben kilő...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12746 Írta: Dr.OGA
Dr.OGA válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Látni akkor látsz egy hajót, ha te vagy valamelyik csapattársad benne van annak a hajónak az észlelhetőségi (láthatósági) zónájában, (és persze nincs takarásban hegy vagy füst miatt...) menet közben előfordul, hogy a célpontod eltávolodik tőled, vagy attól a csapattársadtól aki rálátott, és így máris láthatatlanná válik a számodra, vagy épp füstöt eregetett és emiatt lett láthatatlan (a füst ugyebár pont erre való a rombolókon...) és persze attól, hogy te nem látod, ő még lehet, hogy lát téged...

Javaslom olvasd át a Felderítési rendszer működését .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12749 Írta: ocsipapa
ocsipapa válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
ez villágos de ha lővők rá eltünik a találat előtt és később arréb megjelenik..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.222 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.