Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 7 hónapja #44727 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Kérdés

Storm írta:

Flaged írta: Hol lehet a játékos statisztikát láthatóvá tenni?Hogy pl. a klánban mindenki lássa az illető statját.

Alapból láthatón van, de belépsz a wg oldalra, profilodra és elvileg ott van, hogy profile privacy vagy ilyesmi.


Köszönöm a gyors választ!Megtaláltam.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44856 Írta: Durst2440
Durst2440 válaszolt a következő témában: Kérdés
Kedves Harczos/Kapitány társaim!

A tanácsotokat szeretném kérni egy igen érdekes ügyben(legalábbis számomra érdekes)! Immáron 200k free xp fölött járok és egy érdekes dilemmával szembesültem. Lehetségessé válna ebből a felhalmozott Free xp mennyiségből plusz 2 tier 10 hajót kifejlesztenem nevesítve a Montana és a Gearing kerülne ezzel a kikötő közelébe mintegy megvásárlásra várva. Vagy másik lehetőségként további gyűjtögetés árán elérhető közelségbe kerülne a Nelson. A képet tovább árnyalja hogy jelenleg is rendelkezésre áll a kikötőben a Warspite illetve a Graf Spee és mindkettőt kimondottan kedvelem egyszerűen jó velük játszani. Ezutóbbi tények sajnálatosan kiegyenlítik a két újabb Tier 10 hajó "bezsákolása" felett érzett esetleges örömet. Viszont a free xp áramlása nyilván sokkal lassabb ezért ugyanezt a mennyiséget összevadászni megint rengeteg időbe kerülne, ráadásként a tier7 Britt BB látszólag sokkal jobb kredithozammal rendelkezik mint a jelenleg is kikötőmben álló tier6-os társa. Azt a tényt sem szeretném figyelmen kívül hagyni továbbá hogy plusz 1 RN prémium birtoklása lehetővé tenné párhuzamos képzését az éppen elkezdett RN csatahajó ág magasabb szinten beültetendő kapitányának a már jelenleg is használatban lévő RN cirkálóág kapitányának képzésével.

Előre is köszönök minden választ.
Elnézést ha a kérdésem túl hosszú vagy rossz topikban került feltételre.

Üdvözlettel és Jó vadászatot mindannyiuknak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44857 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerintem érdemes a Nelson-t kifarmolni. Tier-en belül egyedi a tornyok elhelyezése, és a játékstílus amit megkíván. Én javaslom a Nelson-t tehát. A tier 10-el nem kell rohanni, majd meglesz rá az XP normál csatákkal is..erre ne használj free XP-t.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Durst2440

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44859 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Van egy alapszabály a hajófejlesztésnél, az h free xpt MAXIMUM modulfejlesztésre használunk fel, semmiképp nem fullos hajó átlépésére :woohoo: :sick:
Szóval ezt a szabályt tartsd be, s ennek függvényében hozz döntést ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Durst2440

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44860 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerintem se költs normál hajóra free XP-t. Nyilván ha egyik nap éjjel párezer XP közelségbe jutottál egy áhított 10-es hajónak és már nem bírod ki, annyi free XP feláldozása elfogadható, de több tízezer felett free XP-t ne költs hajóra... Az Iowát megéri végigjátszani, mert sok tapasztalatot ad, és nem is rossz hajó.
Én is a Nelson-on gondolkozom, de még kísért az Izumo emléke, és már van egy hasonló elrendezésű hajóm, a Dunkerque, igaz az hatos, ami viszonylag jól megy/kellemes hajó. A Missouri azért vonz jobban, mert nincs ilyen magas tierű prém hajóm/az hoz csak igazán kreditet, és a radar is poén...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, Durst2440

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44861 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
En most vettem meg a Nelsont is a Missouri utan, megeri mivel ergo "ingyen" van, csak ido kerdese a kifarmolasuk, a credit hozamuk kivalo illetve most mar barmire szabadon tudom olteni a FreeXP-t.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Durst2440

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.417 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.