Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 7 hónapja #44913 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta:
Kérdés nr2.
Megkerült a Shimakaze. Tegyem rá a Yagumo fullos kapitányát, vagy pedig lennebbről egy másikat (kisebbet), s igy maradjon meg a Yagumo is teljes harckészültségben... Kinek hogy jött be a Shima, utána hiányolta-e vissza a 9es japán DDt? :) Melyik teljesit jobban/szórakoztatóbb a saját tierjében?


én hiányolom a Yugumo-t, meg is tartottam. nekem jobban bejött füst helyett a töltésgyorsítóval elérhető 4x4, mint a Shima 3x5 torpedója, amire majd két percet kell várni. de még a Kagero-val is szívesebben megyek :)
nagy ritkán bejönnek szép találatok a Shimával, de az inkább szerencse. próbáltam vele a 20km-es torpedót skill-el, amiből lesz gyorsabb+16km-es, talán az lenne a legjobb rá, de akkor az a skillpont erre megy el.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44914 Írta: soljuz
soljuz válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok! Még kezdő játékos vagyok, de egyre többet játszom. Főleg CV -kel játszom. Sok mindent nem értek még a játékban, de lassan rájövök mindenre. Két dologra viszont nem sikerül, ezt a két dolgot szeretném tőletek megkérdezni:
1. Miért van az, hogy Combat Missions-ban sokkal erősebb a hajók légvédelme mint mezei csatákban? Ugyanaz a hajó Combat Missions-ban leszedi a repülőim nagy részét (vagy mindet), sima ütközetben meg max egyet. És mit lehet ellene tenni, lehet egyáltalán valamit?
2. Miért van az, hogy az ellenség azonos típusú és mennyiségű vadászai simán leszedik az én vadászaimat saját veszteség nélkül? Olyan környezetben, ahol nincsenek hajók, a légvédelem nem szól bele a harcunkba. A kapitányom képessége az ATTACK sornál ki van fejlesztve a harmadik Emergency Takeoff pontig, a hajó tulajdonságaihoz az Air Group Modification 1 és a 2 van felrakva. Van ezen felül is valami, ami befolyásolja a vadászgépek sebzését és túlélő képességét? A válaszokat előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44915 Írta: Durst2440
Durst2440 válaszolt a következő témában: Kérdés
Kedves soljuz

Én úgy vettem észre hogy a vadászok sebzését random tényezők is befolyásolják ha azonos típusok összecsapásáról van szó (nyilván a létszámfölényes helyzetek vagy a más nemzetek azonos szintű vadászai közt lehetnek markáns eltérések). A combat mission-ről nem tudok nyilatkozni mert az egyetlen meglévő hordozóm a Lex nem annyira fér be oda.

Üdvözlettel
A következő felhasználók mondtak köszönetet: soljuz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44937 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Kérdés
Mi a PR? Csak mert ha ca val vagyok akkor általában csökken még akkor is ha egy csatában top1 vagyok... Egyedül csak akkor nő kiugróan ha bb vel vagyok.

A másik kérdés mi az, hogy camp játékos(vagy mi)? Csak mert gyakran hallom mikor Belfastal vagyok :D Talán az, hogy a szigetek mögött(vagy füstben) meg bújva vadászok és onnan rohanom le dd -ket? Mintha más játék stílussal játszható lenne a hajó, a leheletnyi vékony pajzsával, még ha szembe fordulok a bb nek akkor is cidatellát lő nekem..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44940 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés
PR: átlagsebzés, győzelmi arány, ölések átlagolva. Minél magasabb, annál jobb.
Camp: egy helyben üldögélés, sziget mögött bujkálás feleslegesen, hátul békésen hajókázás stb. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44945 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Kérdés

Storm írta: PR: átlagsebzés, győzelmi arány, ölések átlagolva. Minél magasabb, annál jobb.
Camp: egy helyben üldögélés, sziget mögött bujkálás feleslegesen, hátul békésen hajókázás stb. :D


Akkor meg nem értem h egyesek miért neveznek camp játékosnak, hisz az ellenség bázisához legközelebbi szigetet szoktam elfoglalni :D Jó kis lopakodó hajó a 8.7 KM észlelhetőségével. Na meg a dd-ket első körben előszeretettel szoktam kilőni a füstből. Jó kis masina a RADAR :D (Kész főnyeremény volt mikor egy teir 7es dd-tés egy Belfastot spotoltam ki a füstből egyszerre, még a csapatom a Belfastal volt elfoglalva addig én a dd-t küldtem hullám sírba )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.413 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.