Csak egy gyors kérdés...

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #54956 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Kérdés
Frissítés csütörtök,de mivel nem jönnek a brit rombik...ezért még egy pecs.Van idő még szartig B)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja Gaga által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #54957 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: konkrétan meddig lehet majd még a gujneákat, v sovereigneket beváltani? :dry: erről is nem szeretnék lemaradni.... :S


Ha az arzenálban fülékük viszed az egeret, kijelzi mindkettő a a saját lejárati dátumát!
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #54970 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Csütörtökön most RN ládák helyére mit kapunk? Halloweeneseket?

Egyik ismerősöm elég furcsa dolgot tapasztalt: 2. alkalommal fordult elő vele, hogy most (vasárnap este) nem akarja a küldetés elfogadni az adott dolgot (most pl a top4 4 alkalommal). Nem keddig lehet ezeket megcsinálni? Múlthéten is vasárnap este a küldetés nem akart teljesülni neki. (minden lehetőséget kizártunk)
szerk: megadta neki, 5-ös hajóval, míg 6-ossal ment, öö ok wg (én azt a küldit t9-10-esekkel csináltam meg pénteken)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54971 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az RN ládákat szerintem 4 héten át lehet gyűjteni (ez a negyedik hét már vagy a harmadik?) talán szerdáig, de ha valaki már megcsinálta a heti 4 fázist anak kiirja mikor lesz vége a mostani adagnak....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54972 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Küldisor: Szerdán indul, kedden zárul. Patch: csütörtökön.
Prém DDs beváltos fityfene: még 2 patchig küldikért kapható, 10-es pakk a boltban
Ládák: minimum egy patchig valami még potyog a heti küldikből, minimum, de nem hiszem hogy a haloweenieket fogjuk egyből kapni
RN ládák, RN ezüst: Szerintem szerdán még egy küldisor jön, utána patch, és utána majd meglátjuk, de az ezüst, még egy patchig beváltható, és prém ládából TALÁN eshet.

Logika: Szerdán dől el, hogy most mi fog járni a patch-el a RN küldikért. Ha még jár ezüst, meg kell csinálni a küldiket. Ha RN láda van lerakatban, akkor azt a patch infók fügvényében szerdán kellhet nyitni.
Egyébként meg hol vannak ilyenkor a reddit linkek, dailybounce hírek? :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54974 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Azt hittem adtak ki már valami infót, vagy a fórumokon, vagy valahol :lol:
Érdekes lesz, jó lenne egy Jervis küldikből, más az ágon annyira nem foglalkoztat, de egy vett prémládából acastat kaptam, vagy mi a neve az ötösnek :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.350 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.