Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 5 hónapja #55610 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés
A minap rombolókkal mentem és éppen hátulról kaptam a torpedó sorozatot, amit azért nem tudtam elkerülni, mert ha előre nézem, akkor nem látom a torpedókat, ha meg fordítva akkor meg nem tudtam bekormányozni a két torpedó közé a rombolót... (Szemből tök jól ki tudom navigálni a hajóimat.)
Ti hogy csináljátok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55611 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nézek hátra és próbálok úgy kormányozni, más megoldás nincs. :silly:
Sebességet változtass közben, hátha úgy könnyebb kikerülni azokat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55612 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Nézek hátra és próbálok úgy kormányozni, más megoldás nincs. :silly:
Sebességet változtass közben, hátha úgy könnyebb kikerülni azokat

Nem lehet a nagyításon változtatni? (Vagy más nézetet váltani?)
Mert ha kicsit hátrébb/feljebbről tudnám nézni akkor lenne esély rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55619 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta: A minap rombolókkal mentem és éppen hátulról kaptam a torpedó sorozatot, amit azért nem tudtam elkerülni, mert ha előre nézem, akkor nem látom a torpedókat, ha meg fordítva akkor meg nem tudtam bekormányozni a két torpedó közé a rombolót... (Szemből tök jól ki tudom navigálni a hajóimat.)
Ti hogy csináljátok?


Amint megjelenik a minimapon a torp squad egyből lehet nézni, hogy merre megy. Utána lehetőségektől függően, ha már egyértelmű hogy te vagy a célja, akkor szakaszosan kell reagálni rájuk, hogy félrevezesd a dobót, hogy te mész tovább, de mésge, de mégis, de mégse... :), mindezt úgy hogy a vége orron vagy faron tartott torpok legyenek Orron ha harmadpont miatt könnyebb kerülni, faron viszont nem szabad túlkompenzálni!. Ha meg már dob, akkor csak a torpokra kell figyelni - ha olyan a szitu akkor last minute torpokat a célra kiengedni. Az is lehet, hogy több squad van akkor meg tényleg szerenycsés gyakorlat kell hozzá, ha meg biztos a hely két torp közt, akkor egyből lassítani, mert még a gép spottol, ellen lő, és az nem okés, hogy versenyúszol a torpedókkal egy irányba haladva, könnyebb hagyni őket, hogy leelőzzenek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55627 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nagyobb zoom lehetőség van, moddal

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55633 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Kérdés
Az ehhez tartozó emblémát hogyan tudnám beszerezni ? Adja még konténerből egyáltalán vagy ne is várjam ? Egyetlen hiányzik és kapnék érte szuperkontit. És természetesen egyetlen kulcs kellene csak a feloldáshoz is. :dry:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.429 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.