Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 2 hete #58941 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: klán csata
Hát, pedig pont meg kell lennie 7 embernek, hogy meglegyen a létszám klán csatákhoz. Az egyik vezető csinál egy szakaszt, meghívja a további 6 embert, megbeszélitek ki mit visz, berakjátok, utána a szakaszparancsnok (aki készítette a szakaszt, vagy akinek átadta a jogot) az rákattint a battle gombra és a rendszer elkezd csapatot keresni akivel harcolni fogtok egy random mapon ami be van állítva cw-re.

Amúgy ez szerintem át fog kerülni a "Csak egy gyors kérdés..." topicba majd, így előre sejtve :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58943 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az Azuma, illetve az Alaska meddig lesznek megszerezhetők? Ezt lehet tudni? :blush: Kb. fél úton vagyok az fxp gyűjtésben és valamelyikről nem szeretnék lemaradni. Mind a kettőt nem tudom kiszedni, de egyiket jó lenne.
Ti melyiket ajánljátok? Mind a két nemzetet szeretem, mind a kettőt viszem, így az nem befolyásolja a döntésem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58945 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nincs infó, hogy mikor veszik ki, de szerintem addig lesznek bent ezek, mint amíg volt Musashi és Kronstadt.
Egyik sincs meg, de én talán Alaskat mondanám, van radarja, és amcsi AP-ja van. Azumanál gond, hogy 25mm-es a páncélja, minden beüti, AP-ja sima japán, szóval némely szögben nem fogsz citadellát verni, mint az amcsi verzióval. Miután levitték tier9-be kapott legalább hydrot, így legalább több esélye van dd-k ellen már. De jól gyújt, mégis csak 310mm-es lövegekről van szó. Zao, Ibuki félésen kell csatázni, ahogy olvasgattam itt és facebookon, videókon.
De ha tudsz várni, akkor Yoshino coalért majd megvehető lesz, t10-e azuma lesz, 4x4 12km-es torpedókkal (de a többi stat marad talán, meg gondolom olyan lesz mint a mostani t10-esek, nem prémek lesznek gyakorlatilag, hanem reward hajók, de a prém camojuk +20% credit -50% javítási költséges, asszem 50% a t10-es, de ebben nem vagyok biztos)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58949 Írta: Fecke78
Fecke78 válaszolt a következő témában: klán csata
igen én is így sejtettem , de állandoan kiléptek az emberkék ,mikor megvolt a 7 akkor nem inditott a commander , szóval ment a töketlenkedés , este 7 től 22:30 egy csatát nem tudtam menni , kész vícc , csak n em nevettem ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58950 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: klán csata
Lehet, hogy érdemes lenne egy aktívabb klánba átmenned.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58952 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés

nwa5000 írta: Az Azuma, illetve az Alaska meddig lesznek megszerezhetők? Ezt lehet tudni? :blush: Kb. fél úton vagyok az fxp gyűjtésben és valamelyikről nem szeretnék lemaradni. Mind a kettőt nem tudom kiszedni, de egyiket jó lenne.
Ti melyiket ajánljátok? Mind a két nemzetet szeretem, mind a kettőt viszem, így az nem befolyásolja a döntésem.


szinte most kerültek be, azaz kb fél évig biztos itt lesznek még.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.383 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.