Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #59005 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: 25 ironiumot, ha kész akkor van 1,5m credites küldi ugyanennyiért, sok kicsi sokra megy, ha kell 600-ért legendary modul :silly:

Kicsit elgondolkoztam rajta...
Kelleni kell. De én nem akarom ezeket a feltételeket teljesíteni. Akarom mondani annyira nem érdekel hogy végigküzdjem és meglegyen a 600-ért a legendary modul... Inkább veszek 3 db 10 pontos kapitányt a megszerezhetőből. Önerőből úgy is csak 7 tier-ű csónakom van. Mire én eljutok a 10 tier-hez az legalább 2020 vége. Remélem addig lesz még ilyen lehetőség. Ha meg nem, az se baj. Mert egyáltalán nem biztos, hogy 10 tierű hajókkal csatázom: Wot-ot is azért hagytam ott, mert elértem egy-két 10 tier-ű tankot és megszűnt a fejlődési kényszer.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hete hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #59007 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Máshol is mg lehet szerezni a legendary modult, amugy sem mindegyik tizesen éri meg felszerelni, tbbnél komoly levonások is vannak rajtuk. Tényleg jobban jársz tizes kapitányokkal.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #59010 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én biztos kiveszek egy modult, pl moskvan így nem kéne kihúznom, vagyis mikor összejön a kellő mennyiség. Annyira sok hajót nem szoktam megtartani, hogy kelljen folyton kapitány, meg 1-2 talonban van, vésztartalékban
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #59014 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Leopardusznak igaza van MÁSHOL IS MEGSZEREZHETŐ ahogy megkapod a T10 hajót azonna l" personal assigment "kapsz azaz ezeket a modulokat lehet megszerezned nem is kel lsokat teljesíteni érte A szokásos WG rengeteg munka,,,,,,,,,,valamit kapsz Minotaur 1/100000 xp 2/8000000kredit 3/15000fxp 4/win15battle 5/40000base xp a végén kapsz egy modult ami kb 10%al megnöveli a köd idejét de egy szinte nélülözhetetlen mudul helyére mundjuk rejtőzködés -10% tudod berakni Itt inkább az egyes feladtok jutalma (mert az is van)a többet érő legalábbis számomra it ilyen 50DB Demage C P II -ket osztanak A Worchival végigcsináltam (megvolt rá a Sólymos prémkamu Cost-50%) de a Minoval valszeg nem fogom Remélem segítettem Ironium elköltés ügyben Röviden LEHET LEGENDARY MODUL NÉKÜL ÉLNI
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #59015 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
ez csak azér jó, mert lényegesen kevesebb baszakodás így megszerezni, mint az adott hajóval játszani.

Amúgy meg rohadt jó a yamatóra, geraing zao shima des moines-ra vicces tud lenni, cv-k re jó (de azt bezzeg nem árulják :P ) többi kb :unsure:

na meg, harugumora, stalinra legendás vajon mikor? :silly: :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #59016 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Van pár amire tényleg nem megérős, de az előbb felsoroltakon igen, ráadásul 1-2n nem is okoz hátrányt :D (zaon pl 6. slotba kerül a modul, ott lőtávnövelőt választja többség, a kisebbség töltésgyorsítót, nem lősz olyan messzire legendaryval mint a lőtáv növelővel ,de kapsz pár egyéb dolgot.
Nekem Zaora, Yamatora, Montanara, Des Moinra, GoKu-ra van meg eddig, t10-esekből Conqueror, Republique, Shimakaze, Z-52 van meg amire lehetne rakni modult, de ezeknél vagyok úgy, hogy annyira nem inkább (shimaval nincs kedvem játszani, vagy betalálsz a torpedókkal és lesz sebzésed, vagy nem és ott leszel 10-20k-val). Moskvam van amire megérős nekem, pontosabb lesz ,cserébe csak toronyforgás sebessége csökken, de általában szemből harcolsz vele, mert papír az oldala.

Remélem idén megkapják az újabb t10-esek a moduljaikat, de szerintem a prémek (reward státuszú inkább?) nem kapják meg, vagyis nem hiszem, mert mégis csak nem tech tree-sek, de majd a WG úgy is megcáfol Xd
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hete Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.415 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.