Technikai problémák

Több
6 éve 4 hete #52019 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Ilyenkor rá kell nézni a support felületre, egy ideje kijelzik, ha valamiről tudnak...
( Most nincs kint hasonló..) Szóval vagy ticket, vagy várni a kövi micropatch-et...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tomryx

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #52074 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Rallyefan81 írta:

geotigris9 írta: köszi WG egy újabb bukó kör a rohadt instabil játék miatt ezt mikor fogja nekem jóvá tenni a WG ..
- költői kérdés volt. :dry:


Nekem egy 1000 éves gépem van, kidobni kizárólag csatabetöltéskor szokott, gyors restart és kb semmiről nem maradtam le. (Meg nem rohanok legalább előre... :whistle: )
Másik gépen kipróbálva kb 100 csatából egyszer dobott ki , a fent említett módon. Én a vinyómra tippelek, mert más alkalmazásoknál is indokolatlanul sokáig matat. :dry:

Csak azt szeretném tanácsolni valmit nézzetek meg , mert nagyon nem faxa a gépedben. És akkor a WG-sek anyukája is kevesebbet csuklana. Te meg többet élveznéd a játékot. :silly: ;) :P


Nálam SSD van a játék és a OP rendszer. Megesett betöltés végén vágott ki vagy össze is omlott a játék mikor mi éppen, de mostanában 10 - 9 * csata közben.
Ma este per nem esett szét nem dobott le a szerver, de pl. [strike]tegnap[/strike] az-az most már tegnap előtt este (lévén éjfél elmúlt) kivágott csata közben.

És az én gépem sem egy mai darab.




Egyébként kezdetek óta ez van nálam a játékkal MOD és a nélkül is.
Valószínűleg ez csak tipp, de a konkrét VGA amit nem szeret szerintem. Valami olyan fő grafikai motor van a játékban ami állandóan összeomláshoz vezet nálam.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hete geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52076 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
És elfelejtetted megemlíteni azt az apró részletet, hogy radiátor méretű vízhűtést használsz :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #52083 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Én azt mondom, hogy a rendszerrel lehet valami inkább. Úgy értem régi, tele van installálgatva 600 féle programmal, ilyesmik. Esetleg a netszolgáltatás (vagy a router) szórakozik. Sokszor van, pl torrent oldalakon (mesélték, nem én torrentezek.. :whistle: ), hogy egy-egy játéknál panaszkodnak, hogy nem fut, fagy, nem települ, nem indul, mások meg simán futtatják. Ilyenkor általában valami rendszerprobléma van, hiányzó fájlok, hiányzó frissítések, stb...

Nálam gyengébb gépe nem hiszem, hogy van valakinek itt, mégsincs probléma a játékkal: AMD FX-4100 proci (4 mag, 3,6 GHz), 4 GB memória, HD 5750 1GB videókártya. 1980x1020 felbontáson, medium beállításokon, DX9 módban, 50 fps körül megy.

Win7 64 bit oprendszer és Aslain Modpack rajta.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hete Dewri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 3 hete #52085 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Nálam gyengébb gépe nem hiszem, hogy van valakinek itt.

Hát ebben tévedsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52086 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Nekem AMD A4-5000 (1,5 GHz), integrált radeon HD8330 videokártya és 4 giga ramom van, ebből kap fél gigát a videokártya :silly:
OS win8.1
(laptop, nehezen fejleszthető, max a RAM bövíthető, de akkor már új gép kéne)
Tegnap 3x dobott ki a kliens és nem engedett vissza, ma csak egyszer tette, de beengedett utána egyből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.333 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.