Technikai problémák

Több
6 éve 3 hete #52096 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Hát erre a konfigra a gépigény.hu oldal CPU és videóproblémát jelez az "ajánlott" résznél....

Akkor lehet, hogy mégis gyenge a gép. Ismerősöm is egy X2 procival szenvedett, neki is 3 csatánként kilépett/kifagyott, vett egy jobb videókártyát is hozzá, de ugyanaz volt. Aztán most vett egy erősebb gépet (i5 proci, 8 giga ram benne) és azóta semmi.

Ennek alapján lehet, hogy a hardver, pláne ha a memóriát még külön eszi a kártya is... De ezt meg nem lehet sajnos a wg-re fogni, nem elvárható, hogy minden létező gépen menjen. Azért elég komoly grafikás, 20 gigás játék, ezek már nem azok az idők (tegyük hozzá, szép idők...), mikor egy kis floppyn elfért 2-3 game... :P

Ehhez képest eléggé leadják még így is, legutóbb is berakták a "very low" grafika opciót, tehát próbálnak figyelni a gyengébb gépekre is, ez egy jó pont tőlük szerintem. Megtehetnék, hogy leszarják és vegyél erőművet ha akarsz valamit. Ilyen pl a For Honor játék, bár igaz, hogy az nem ingyenes. De akkor ott az ingyenes MechWarrior Online, na az nálam is kifagy, kevés a videó hozzá, meg a RAM is...

Én is vagy 8 év után most próbálok upgradelni, új gép esélytelen, de lépni kell, mert lassan már minden értelmesebb játék csak lowon megy, vagy nem indul...

Drága hobbi ez na... :S
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, bela455

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #52158 Írta: Norbee82
Norbee82 válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Storm írta: Ha van a játék mappájában preferences.xml fájlod, akkor ezt a sort keresd meg benne:

<label> GRAPHICS_API </label>
<activeOption> 1 </activeOption>

Az 1-est írd át 0-ra. Ez dx11-ről átállítja dx9-re.

Ha nincs fájl, akkor csökkentett módban hálózattal kell elindítani a gépet, belépni a játékba és ott átrakni dx9-re.

Ha ez nem működik, akkor vissza mindent és reménykedni a következő patchben.


Két hete a laptopon nem tudtam elkerülni a Windows 10 1709 verzió feltelepítését, kikényszerítette a rendszer. Azóta off-on volt onnan a játék, indítás után kb 5 s próbálkozás és alapra állt vissza a game center.
Driver frissítések, minden volt. Semmi.

Ma elkezdtem itt visszaolvasni, hátha....

S ez bejött :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Köszi a segítséget
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hete Norbee82 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete - 6 éve 1 hete #52386 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Gamecenter -ből játék installálásnál másnak is volt már problémája?
Ugyan nem WOWs, hanem TW Arena, de valamiért az Istennek sem akarja.

Fejből nem rémlik most pontosan, de kb 79%-nál olyat ír, hogy xy helyről (C://) nem tudta
betöltemi az xy filet.

A gamecenter felrakása után nem mertem importálni a WOWS-t, hátha mégse működik a GCenter...
Nem tudom, hogy ez mennyire zavarhat be, ill. hogy másik meghajtón ott van a WOWS...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hete SirHiggins által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52387 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Nekem a GC simán feltette a TW Arenát, ahogy vmikor januárban a WoWst is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52388 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Ha A GC-ben egybekapcsolod a Wows aktuális telepítését a GC-vel, akkor már az fogja kezelni. Teljes reinstall kell a szétszedéshez, viszont ha nem egyesíted akkor nem fog tudni róla.
Ha meg azt írja ki egy telepítő, hogy XY fájl hiányzik, és te kérdezel ezzel kapcsolatban, illik berakni a szükséges fájl nevét a kérdésbe!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52390 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Technikai problémák

ledgeri írta: Ha A GC-ben egybekapcsolod a Wows aktuális telepítését a GC-vel, akkor már az fogja kezelni. Teljes reinstall kell a szétszedéshez, viszont ha nem egyesíted akkor nem fog tudni róla.
Ha meg azt írja ki egy telepítő, hogy XY fájl hiányzik, és te kérdezel ezzel kapcsolatban, illik berakni a szükséges fájl nevét a kérdésbe!


Melóhelyről nem tudtam, ma újra raktam a GC-t ill a TW Arena-t, most sikerült installálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.