Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44459 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mydgard írta:

killer_1997 írta: Valaki legyen már oly kedves és magyarázza már el, hogy a hajó orra csücskében mióta van lőszer!?
Az előbb furutakával oda kaptam egyet a QE-től. Most van elegem mára ebből a szemétből. Ja és ez a semmit érő kör persze nyertes. Dugja fel magának az a köcsög aki ezt kitalálta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:



Neked mi az in-game accod mester? Ilyen brillians teljesitmeny lattan megsasolnam a statisztikadat.


Az ingame accnevem a képen van, de tessék: killer1997_2. Briliánsnak meg egyáltalán nem nevezném.
Ne a ribbon sort nézd, hanem a sebzést. Ha jól emlékszem, összejött ezzel már a 60K is. Ez azzal összehasonlítva a legrosszabb ami valaha is volt vele. Az RNG-ről meg annyit hogy ilyen nyilvánvaló legális csalás más játékban érdekes módon nincs. Aminek az az oka, hogy a programozás terén a véletlen mint olyan nem létezik. Ellenben ez a rendszer simán lehetőséget ad az esélyekkel való trükközésre. Gondolj csak a vereségsorozatokra. Ilyenkor az illető elfelejt játszani vagy mi?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja killer_1997 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44461 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A sok vereség csak a WR-t rontja. Ha érzed valamennyire a játékot akkor a sebzésed ugyan úgy magas vereség mellett is. Az ilyen nyertes csatákkal meg nem kell foglalkozni, mindekivel előfordult már. Én is szorzóztam már le hajót 0 sebzéssel. A 20km-es shima torpedók mindig meglepnek.. "áh, ez úgysem jön el idáig" :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44462 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Bocs Killer, de ez kihagyhatatlan.... :woohoo: :whistle: ;) :lol: :lol:
Killer(A kutya neve Killer eredetileg) kontra WG


NEM személyeskedésnek szántam!!!!!!!! Ha zavar törlöm! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AtuqShaman, Jaszon, killer_1997

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44463 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Rallye: a rajzfilmben nem szakad el egyszer csak az a láncz?
Félre ne érts: engem nem zavar... lehet poénkodni, persze, Killeren, csak éppen minek?
Engedjétek el a témát, kérlek! Az embert is... van, akire érvekkel, érveléssel, példákkal, bizonyítékokkal lehet hatni... én kérek elnézést azért, hogy itt és most nem lehet! :(
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44464 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem a lánc szakad el, hanem Killer kutya okos kutya volt, huzott egy másik vonalat, közelebb :P , ugye a vonal jelzi a határt h meddig ér a kutyalánc... :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, AtuqShaman, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44466 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Aham.... ügyes! :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.434 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.