Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 7 hónapja #44518 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta: Az RNG egy hihetetlen nagy szopatás. És ami azt illeti szerintem tényleg csak nevet néz. Mellesleg nem kis tierről, hanem a 6-7-es tierről írtam ezt, hogy konkrét legyek..


szerintem 8 alatt az kis tier :)




van egyébként, hogy nem megy. akármi van akkor se. az a gond, hogy ha 2 napig ötösével csinállod a győzelmeket, akkor másnap így tud visszakorrigálni 54%-ra :unsure:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44530 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Killer1997, most nem kezdek bele melyrehato elemzesbe mert faradt vagyok, csak atfutottam a statisztikadat, de alapvetoen javulo tendenciat produkalsz. Nezd a jo oldalat, neked nem nehez javitani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44541 Írta: Alex0303
Alex0303 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tél óta egy majd 1 hetes igeny kemény cumi sorozat után megelégeltem ezt a ..., és már úgy játszom csak azóta, hogy több hetes kihagyás után adok 2-3 nap esélyt ennek az idegtépő valaminek. Legútóbb augusztusban játszottam, azóta úgy látom volt valamiféle átalakítás az MM ben és csatahajóval csakis +2 tieresek ellen szabad játszani :) Mert tegnap óta ismét voltam olyan hülye, hogy frisítettem és beléptem ebbe a "játékba". Csak csatahajóval játszottam tegnap és ma és csakis +2 ben és csakis vereséggel zártam (a vicc, hogy ekkora nagy játékűzés mellett is csata végén benne voltam mindig az első harmadban vagy minimum a középmezőnyben, amikor a +2 es cirkálók is még szemből is sorra beütötték a csatahajóim).

Na igen mondhatnátok, hogy biztosan pont az adott tierből ép azokban az órákban nem volt elég hajó, de nem nem, ennél azért genyóbb ez a játék, mert szándékosan két tier különbséggel rendelkező BB-t válaszottam, az amcsi VI-ost és a német VIII-as Bismarkot, felváltva játszottam velük 1-1 csatákat és egyikben a VI os amcsival gyakorlatilag csak VIII-ok kellett játszanom, másikban a Bismarkkal meg főleg X-ek ellen, aztán a következőben ismét a VI os amcsi BB vel már megint hemzsegtek a VIII-as hajók.
Na de elég is volt ebből megint 1-2 hónapra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44543 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egy hetes sorozat ? az nem sok, 3 hét után mit szóljak ? :lol:
+2 tier kapcsán pedig vagy megszokod vagy megszöksz. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44547 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Alex0303 írta: . Csak csatahajóval játszottam tegnap és ma és csakis +2 ben és csakis vereséggel zártam
Na igen mondhatnátok, hogy biztosan pont az adott tierből ép azokban az órákban nem volt elég hajó, de nem nem, ennél azért genyóbb ez a játék, mert szándékosan két tier különbséggel rendelkező BB-t válaszottam, az amcsi VI-ost és a német VIII-as Bismarkot, felváltva játszottam velük 1-1 csatákat és egyikben a VI os amcsival gyakorlatilag csak VIII-ok kellett játszanom, másikban a Bismarkkal meg főleg X-ek ellen, aztán a következőben ismét a VI os amcsi BB vel már megint hemzsegtek a VIII-as hajók.
Na de elég is volt ebből megint 1-2 hónapra...


híve vagyok annak, hogy nem nyúl bele az mm a játéksorsolásba. ugyanakkor tény, hogy amikor 3-4 meccset bukom zsinórban, tutira betesz felső tierbe, szóval valahol azért figyelheti.

a csatahajóval meg az van sajnos, hogy xar alacsony tierben. hagyni kell a fenébe, cirkálóval kell menni, az rugalmasabb.
és minél jobb az álcád, annál rugalmasabb mellesleg.
Atago kiváló egyébként ilyen célra, azzal ha meglövöd a 40k-t, már szépen hoz a konyhára - szal nincs vele stressz, hogy menni kell teljesíteni.
apropo low tier :)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, Szete58, AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44548 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Elvileg a WoT szabályzatában benne van, h ilyenolyan okok miatt több győzelem után rosszabb MMet KAPHATSZ, veszteségsor után meg jobbat... Biztos megvan ennek a megfelelője a Wsben is...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.518 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.