Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hónapja #49229 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Legalább a 11 torpedó találat meglett. :dry:



A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, bontottcsirke, Drogon_Rider, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49232 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most bezzeg nincs 4x szorzó, de 75 ezret kell összeszedni, csatahajót kilőni lehetetlen, no nem azért, mert akaródzik süllyedni, hanem mert a rombolók pont azelőtt lövik ki, hogy az én lövedékeim odaérnének. A Bismarck kilövi a láthatatlan New Orleans életerejének 75 %-át egy lövéssel fordulás közben. Komolyan mondom a 2 szuperkonténert is vagy 30 embernek hoztam össze.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49240 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő
Meg jo hogy rng o nagysaga most nem szolt kozben es engedte hogy az en tudasomon is muljon. Szep is lett volna 1 ora alatt 2x ne menjen mar be.



Felhivom edesanyamat mert biztos azt hiszi en emlegettem. :huh:

Ja es duhongo mert nana hogy vesztett, terkep megsugja miert.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49260 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csodás, KÖSZÖNÖM RENDSZER



Kidob a rendszer, belépnék, tölt, majd ezt fogad.
Probálnék egy nyamvadt 6 torpedó találatos kört menni amit nyernénk is, de kösz, 5 meccs, max 3 torp votl gyöztes meccsen, egyiken volt 7 torpedó találatom shinonomeval, de mi a jó istennel menjek vele, ha a +2 mm-es csapatom leáll campelni és hagyja, hogy kitorpedózzák kilöjjék őket?! Vicc, hamarabb összejön a másfél milla credit 2x minthogy összeszedjek 6 torpedó találatot és max 1 órát tudok rászánni a dologra és 2x kéne megtenni (shimakazeval is 3 torp találat, mert a bb-k a map másik felén, nálam meg Des Moin, kösz, átmenni meg nehézkes, mert 4 DD muszáj oldalanként, shinonomenál meg CV is kötelező....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49263 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Csodás, KÖSZÖNÖM RENDSZER



Kidob a rendszer, belépnék, tölt, majd ezt fogad.
Probálnék egy nyamvadt 6 torpedó találatos kört menni amit nyernénk is, de kösz, 5 meccs, max 3 torp votl gyöztes meccsen, egyiken volt 7 torpedó találatom shinonomeval, de mi a jó istennel menjek vele, ha a +2 mm-es csapatom leáll campelni és hagyja, hogy kitorpedózzák kilöjjék őket?! Vicc, hamarabb összejön a másfél milla credit 2x minthogy összeszedjek 6 torpedó találatot és max 1 órát tudok rászánni a dologra és 2x kéne megtenni (shimakazeval is 3 torp találat, mert a bb-k a map másik felén, nálam meg Des Moin, kösz, átmenni meg nehézkes, mert 4 DD muszáj oldalanként, shinonomenál meg CV is kötelező....


Én pont most telepítem újra. Nem tudtam fordulni a hajóval. Akármilyen gombra állítottam nem működött. Az az alsó kis sáv csak vibrált és nem mozdult a hajó.... :angry:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49266 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mai 2. ilyen csata hogy 200K körül sebzek és vereség. Eszméletlen miket tudnak produkálni egyesek. PL.: Missouri -val hogy lehet utolsó lenni ? :angry:



Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.460 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.