Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hónapja #49044 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ugy látom ma baj van a hajók irányváltó mechanizmusával :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49046 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Dühöngő

KimiFan írta: Azért az talán nem az én hibám, hogy egy kb. 10-12 km-re lévő Bismark csatahajó eltűnik, 5 másodpercre, majd újra láthatóvá vállik, miközben közte és köztem a terep nem változott, ez mégis minek köszönhető, ha nincs tereptágy, és nincs rombolótól füst sem?


Bocs egy kicsit visszanyúlok ehhez a témához. Olvass utána a spottolási mechanizmusnak a játékban, már csak azért mert lehet én sem pontosan írom le.

Szóval a 10-12km az nem mindegy esetleg volt az 12.8 is? Ugyanis, a spottolás nem úgy megy, hogy na ez a hajó 12km-ről látszik és ahogy eléri ezt a távot tőled akkor azonnal meglátod. Úgy működik mint egy sonar vagy radar, vagyis X időnként, ami elég nagy idő pontosan nem tudom mennyi de másodpercekről beszélünk nem icipici időkről, szóval időnként megvizsgálódik, hogy milyen látható hajó van a közeledben.

Ami a te esetedben lehetséges (velem is előfordul soxor és persze idegesítő, de ez így működik). A Bismarckhoz közeledsz látod mert korábban lőtt. Majd mivel nem lő egy ideig lecsökken a spottávja pont kb 12km valamennyire (a pontos értéket nem tudom most) ekkor eltűnik. Közben beér olyan távba, ahonnan már látnád, de itt jön be az a faktor, hogy mennyi időnként van vizsgálva, hogy látod-e, ha peched van akkor pár másodperc eltelik a vizsgálatig és máris megvan az az 5 seces eltünés amiről beszél.

Mondok egy másik példát ranked csata én KAgeroban az ellen Bensonban mit ad isten pont klántárs de egymás ellen tett be minket. A Kagero 5.4 kmről látszik a Benson talán 5.6 vagy 5.5. Mit ad isten felbukkan mellettem 4.2km -re és iszonyatosan kipicsáz. Meg is beszéltük mit csinált. Teljes gőzzel jött felém (rdf) bízva pont ebben, hogy mivel nem folyamatos annak vizsgálata, hogy látszik-e ezért, ha szerencséje van a két vizsgálat között közelebb jöhet észrevétlenül. Mint a példából látszik 1.2km -ert tudott jönni felém, úgy, hogy papíron már látszódni kellett volna. Ez nem bug, ez nem cheat, hanem ilyen a spottolási mechanizmus és ez jó így (visz egy kis váratlanságot, izgalmat a játékba).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49047 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
Illetve van mikor a játék szimplán késve "rajzolja ki" a felderített hajókat. (Minimapon már látszik de máshogy nem.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49048 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
12,3km a Bismarck álcája, ha valaki full álcára építi. (Én még ilyet nem láttam)
Van késés a hajó kirajzolásában igen, (ez nem bug, talán fél éve hozták be) de nem 5 másodperc. Replay nélkül szerintem csak az valószínű, hogy egy DD befüstölt neki, és pont átment rajta 5 másodperc alatt, majd újra felvillant.

A minimapon mindig előbb jelenik meg a hajó, ezért én mindig azt figyelem, ha egy sziget mögül jövök ki.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49049 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: 12,3km a Bismarck álcája, ha valaki full álcára építi. (Én még ilyet nem láttam)

Tessék :) :

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49050 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

PzPuma írta:

Storm írta: 12,3km a Bismarck álcája, ha valaki full álcára építi. (Én még ilyet nem láttam)

Tessék :) :

És működik? Leggyakrabban tank vagy másodlagos buildeket látok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.471 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.