Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 9 hónapja #53737 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

BAGETT írta: (...) A WOT is jópár évbe telt mire elérte az 1.0-t és fizetős lévén nem igazán lehet tesztnek nevezni.


Mióta fizetős a WOT? Lemaradtam valamiről?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53738 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Dühöngő
Bocs, úgy fizetős ahogy ez is. Magyarán vehetsz prémiumot, prém hajókat, meg mindenféle kacatot amit némi játékkal anélkül is megszerezhetnél. De egy teszt amiért még ha nem is minden pontján de éveken keresztül pénzt kérnek, az szerintem már kicsit több mint teszt. A tesztszerveren az teszt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53739 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
OK, akkor egyezzünk ki döntetlenben:* olyan ingyenes játék, amely ** q..a sokba kerül.

*


** ha komolyan veszed
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53740 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Dühöngő
Rendben van fekete lovag legyen döntetlen : D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53746 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Olyan egyszerűek ezek a feladatok, mint egy bot, de mégis mi a fenéért nem jön össze?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53747 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

BAGETT írta: Ez is csak egy program, ráadásul orosz. Néha sajnos megkergül, ilyenkor nálam ctrl+alt+del és folyamat leállítása, aztán szélsebesen vissza a játékba.
Nagyon bosszantó amikor annak ellenére hogy szokás szerint lowtier vagyok a csata végén azt kell néznem, ahogy az ellenfél utolsó rommá lőtt túlélője kilövi az afk toptier reménységünket.
Patch után nem szoktam olyan komolyan venni, meg nincs is annyi reportom hogy az összes szerencsétlent vegzáljam (kell a teamkillerekre).
Amúgy meg valahogy úgy vagyok vele, hogy ha az ellenfél csak néha esik bele ilyesmi csapdába akkor úgysincs nagy jelentősége. Ha viszont rendszeresen előfordul nála modok vagy a gépe miatt, akkor lehetőleg ne rontsa el mások játékát. Próbálja ki a modjait gyakorlóban vagy co-op csatában, a gépét meg rakja rendbe vagy játsszon olyan játékkal ami elmegy rajta.
A játék persze béta, de ez csak névleg van így. A WOT is jópár évbe telt mire elérte az 1.0-t és fizetős lévén nem igazán lehet tesztnek nevezni.


Annyiban vitatkoznék, ha a játék elején késve esik be valaki, azt figyeltem meg én kis naív, hogy többször előny. :dry:

Ha egy átlagos játékos esik be később (, mint én) az legalább nem rohan előre.
Ha nagyon gyenge játékos , az legalább rejtve marad és nem tudják hol bukkan fel, egy jó játékos meg kapásból átlátja helyzetet és előnyt kovácsol kapásból belőle.
A játékközbeni afk persze más tészta. Abban maximálisan egyetértek.
Eddig velem egyszerfordult elő, a windows frissítette magát....
Viszont a WoT-hoz képest jóval kevesebb afk játékos van. Szerintem.

Ez a fizetősdi meg ugye véleményes, mert mindig van hangolgatás. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.446 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.