Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 3 hónapja #57491 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Jó, már látom, be is fejezte míg lementem valamit megkérdezni egyetemen. Csak zavaró, hogy azt írta ki, hogy a netkapcsolatomat ellenörízem, mikor a res mappában dolgozott a gép, ami így wtf

Oh, törölte az update mappa tartalmát? Ennyire ügyes már? :O
Na, rakjuk vissza az alap módokat

Tegnap előtt én is sokat szenvedtem, hogy letöltsem előre a 0.8-at. Abbahagyta a letöltést a WGC és nem bírtam rávenni, hogy újból elkezdje letölteni a patch-et semelyik gépen. Tegnap tele is sirtam a "Csak egy kérdést". Azt mire hazaértem az egyiken levette a patch-et a másikon nem. Úgyhogy este még ügyeskedni kellett, hogy játék mellett le tudjam venni, de szerencsére sikerült.

Ha kérdezhetem: Te milyen módokat használsz? És miért? (Ez utóbbi azért érdekel annyira, mert én tejesen meg vagyok elégedve az alapjátékkal. Max a settings-ben át átállítom a Ctrl+a-t Ctrl+y-ra, hogy a kormánymozgást ne lőjem el repülőgépek összefogásakor. (Hányszor vágtáztam be CV-vel az ellenek közé, mert míg a repülőgépeket néztem, a hajó megindult egyenesen…) Meg a tegnap előtt talált „Show boat main battery & TTs load indicators” pipantom azt kész.

Jut eszemben. A settings-be a „Show boat main battery & TTs load indicators” fölött van valami Angliosul, nem tudjátok, az mit állít be/át? Mert még nem mertem bepippantani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57493 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
-12%-os textúra, mert nem egy paks gépem van (lenovo g505)
-kancolle captain kinézet, vagyis a legtöbb kapitány kancolle karakter lenne de van egy csomó ami nem onnan van
-egy jelző ami az egy helyben állást, előremenést és tolatást jelzi a betargetelt célpontnál. Ezt alapesetben a füst alapján meg tudod mondani, de néha macerás (azért nem mondom, hogy csalás ez a mód, mert a lassítást és gyorsítást nem jelzi, néha meg "bugos" és pár pillanatra rossz adatot közöl)
-ködeltávolító, úgy rémlik ez picit gyorsít a gépen, de ez még a wot időkből maradt meg
-kancolle voice pack, igaz, most HIppert állítottam be mióta megvan
-tech tree mód, minden bent lévőt megmutatja, azokat is amiket nem tudod megvenni és nem jelezné alapból a tech treeben a rendszer

asszem nem hagytam ki semmit se, ezek egy része csak kiegészítő, jellemhez (?) jobban kapcsolódó, másik fele, meg gépet könnyítő, ilt picit segítő dolog.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57494 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
bár nagyon praktikus a hajó mozgásirányát kijelző mod, de azt hiszem leveszi az fpst, megterheli kicsit a gémet....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57496 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő
Grievous!
Köszi a gyors választ. Bár van olyan ami jól jönne (pl. köd eltávolító). De azt hiszem maradok az alapnál...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57552 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt a CV baromságot ki találta ki még hajót nem is láttam fele HP oda rombizni se lehet lelepleződök a légvédelemmel meddig fog ez tartani gondolom 4-6 hét :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57553 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
kapcsold ki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.419 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.