Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 3 hónapja #57580 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Dühöngő
Welcome the hell :silly: Nekem se jobb ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57603 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azoknak írok akik a Simakaze-ra csinálják az egyéni feladatot 5 bazi hosszú feladat után megkaptam végre
az Accelerated Torpedo Tube Relod nevű csodát Gondoltam mint a Yogun majd pikk pakk ujratöltök én leszek a csatahajók réme Hát nem az odáig rendben hogy az újratöltés idejét a 117 mpet kemény 14 mp-cel csökkenti cserében a csövek körbefordulási ideje a 7mp-ről 36 nem tévedés HARMINCHAT mp re növeli Csatahajókat megszégyenítő adat nem ?? Lehet hogy matekból gyenge vagyok de töltés -25% forgás -80% igár(ha annyi lenne még jó is lenne) nekem sehogy se jön ki Még csak 2 kört mentem próbálom szokni de egyenlőre használhatatlannak tünik Ja és még ráadásul az utolsó slotot foglalja el Szerintem aki még az elején tart a feladatnak gondolja meg ezek tudatában a továbbiakat Saját vélemény lehet hogy valakinek tetszeni fog
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57606 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én feltettem s azóta is az van a Shimán.. Tényleg lassan fordul, jópár csata kell mig megszokod. Rombolók ellen nem használható, olyan nincs h rájuk forditod. Távolságot kell tartani, és a nagyobb hajókat célzod, s előre kell tervezni, s időben a megfelelő helyre kell forditatni a csöveket.
De, harmadára le hp-zva szinte perc körüli az újratöltése :evil: !
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57608 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Élmény volt ma játszani...

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57615 Írta: Groszfater
Groszfater válaszolt a következő témában: Dühöngő
Van egy érzésem.... Az WG minden frissítésével nagyobb lesz a gépigény! 7.10 óta mindig kevesebbet bír el a gépem. Most a 8.00-nál eljutottam oda, hogy néha csata közben ír critical errort. Sajnos, nem tudok mostanában erősebb gépet venni, ezért a beállításokon spórolok. Már nem használok magyart se, mert az is lassítja. Lassan állandósul a Crash üzenet. A Tanks simán pörög. Nem a géppel van a baj...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57619 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tömörített textúra pack esetleg? Ha az, hogy mennyire néz ki élesen/normálisan a táj/hajón a kis vackok nem nagyon izgat akkor esetleg próbáld meg, én egy ideje használok ilyent (pontosabban nyitás óta, igaz akkortájt pár hajóra arp skint még raktam ,de egy idő után lemondtam ezekről)

gépigény mindig nő, wotban is elégé más a gépigény most mint pl 6 éve.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Groszfater

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.429 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.