Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
6 éve 3 hónapja #48978 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Mutsu azért nem jobb ezerszer a Fuso-nál... Mutsunak van 410-es ágyúja, ami azt jelenti, hogy a tier8-as csatahajókon kívül mindent átüt szemből. Ez komoly előny.

Lucky-nál 3% az esély, többinél 1,5%. Én tele vagyok zászlókkal, szóval mindig a lucky-t választom. Átlagban 50-60 konténerenként jön 1 szuper.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48981 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Lényeg a lényeg, nekem pl nem éri meg a lucky. Nincs vele nagyságrendekkel nagyobb esély szuperre. Viszont ha nem adja be a szupert, a 4 db zászlóval kitörölheted a... Bár ez csak saját tapasztalat.
Mivel nálam kurvára nem jött olyan "gyakran" szuper, meg zászlóra mindig szükség van, meg mivel a kevés szuperem nagy részében is értéktelen szar rejtőzött, már rég leszoktam a luckyról.

Érdekes módon viszont, mikor egy pár hetes kihagyás után begyűjtöttem az első zászlós ládám, egyből bedobott egy szupert :D (az már más kérdés, hogy modul volt a kis drágában is XD)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48985 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Miután meglett a napi láda, valamiért még rászántam egy órát, így meglett a . lehetőség, és szoperkonténer, megnyomom a megnyitást, hallok egy hangot ami jelzi ,hogy hajó, nézem, hogy mit kaptam, aztán.... :unsure:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, reveszlaci, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48995 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Grievous írta: Miután meglett a napi láda, valamiért még rászántam egy órát, így meglett a . lehetőség, és szoperkonténer, megnyomom a megnyitást, hallok egy hangot ami jelzi ,hogy hajó, nézem, hogy mit kaptam, aztán.... :unsure:



Hívhatunk Pocoknak? :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48996 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Még nem, az előző 3 szuperből 2 küldis volt, a másik meg csak egy AA modult adott :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49001 Írta: KimiFan
KimiFan válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Honnan kapod az ilyen szuper konténereket?
Milyen küldetést kell hozzá teljesíteni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.289 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.