Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 5 hónapja #47563 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

HardcorePunk írta: Csakhogy ezek a torpok fel lesznek spotolva mások álltal. Illetve ahhoz, hogy hasznos legyen igazán, a végjátékig el kell jutni a rombolóddal, amikor is van életben csatahajó. Abban igazat adok Mydgardnak, hogy ha a BB-ket kiszedik előled, teheted a meccset a zsebedbe. Talán ágyúkat is boostolni kellene akkor már, hogy legyen esélyed így. Ellenkező oldalon viszont meg nem fogod tudni megállapítani, hogy éppen milyen torpedó tart feléd, nagy valószínűséggel rögtön megpróbálod kerülgetni őket. Ez még akár trollkodásra is adhat okot, például kihajthatsz egy dd-t a füstből, aztán kiderül, hogy átmenne alatta...

Egyébként mivel opció a dolog, ha nem lesz működőképes, nem fogják használni. Pont.


Vegre egy ember aki erti, hogy mire probalok ravilagitani. :lol:

1. Olyan DW torpedok, amik nem sebeznek rombolot ES cirkalot, azok hasznalhatatlanok ha keves BB van illetve mar ki is szedtek oket.
2. Ekkor a Shimikaze agyui (amik a legyengebbek a T10-es rombolok kozott) egy kalap sz*r sem fognak erni.

Ebbol kovetkezik, hogy a hajot ledegradaljak egy gyenge spotter hajova.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47564 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
De te meg azt értsd meg, hogy a 20km-es torpedók eddig se értek semmit. Most van benne valami különlegesség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47565 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta:

Mydgard írta: "Figyelj ide és értelmezd . " >> Es mi van akkor ha 1 vagy 2 db csathajo lesz bent a jatekban, akit torpedozni vagy kepes (rombolot es cirkalot sem sebez a DW torpedo)? Ha azokat kiszedtek, kire fogod eregetni a torpedoidat? Halaszni fogsz veluk?

Én erre írtam neked, hogy ott van a 12km-es. Ha kevés a bb előveszed azt és kész.


Amugy ennyi. De az a 20 km-es valtoztatasa tovabbra is ertelmetlen szerintem, folosleges amiatt aggodni, mivel a vita alapvetoen ebbol indult ki. Nekem hatrany lenne, mert en 16 km-eseket hasznalok, tehat kepezhetnem vissza a kapitanyt a 12 km-re. A 12 km-esnek az a problemaja, hogy borzalmasan hosszu a toltesideje. A Shimikaze nem OP hajo, nagyon fluktual a teljesitmenye, szerencse kell a kimagaslo eredmenyhez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47566 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: De te meg azt értsd meg, hogy a 20km-es torpedók eddig se értek semmit. Most van benne valami különlegesség.


Ez sem igaz ebben a formaban, mert jelenleg is ezt hasznalom (mint fentebb irtam) 16 km-eskent (>> 20 km-es gyorsitva). Rengeteget mentem mindharommal torpedovetovel, eddig ez tunik a leghasznalhatobbnak. Amit meg nem probaltam az a 9.6 km-es, de lehet nekiallok tesztelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47567 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az az erzesem, hogy kicsit felreertettuk egymast ezzel a DW torpedoval kapcsolatban, mea culpa bontottcsirke es Storm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47568 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
És van találatod 2,5km észlelhetőségű torpedókkal? Kb. mintha mindenkinek menne a hydro folyamatosan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.299 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.