Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 5 hónapja #47575 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen, de ha valaki figyel a környezetére, akkor szinte esélytelen komolyabb sebzést bevinni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47576 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: Igen, de ha valaki figyel a környezetére, akkor szinte esélytelen komolyabb sebzést bevinni.


Alapvetoen gondolom, hogy az eredmenyes rombolozashoz (torpedo sebzes tekinteteben!) kellenek az ellenfelek hibai, ezt hasznalod ki. Pont ezert nem is kell tulertekelni oket. Amit en latok es tapasztalok, hogy tul sok rinyalas megy miattuk, szerintem meglehetoesn alaptalanul.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47578 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jaja, ne kapjátok fel a vizet, szerintem csináltak a wg-nél is valami belső statisztikát, hogy a 20km-est kevesen használják és ki kéne találni valamit. Én is próbáltam az összes variációt, a gyorsítósakat is a Shimával, de nemrég visszatértem a sima 12-esre. Természetesen akadnak olyan esetek, hogy a 20/16-ossal mázlid van, kezdő/figyelmetlen ellenfelet fogtál ki (bár X-ben kevés a kezdő), de nagy átlagban szerintem a 12-esnek van nagyobb sebzése.
A DW torpedónak így én is kevés értelmét látom. Ettől függetlenül valószínűleg sokan ki fogják próbálni, ettől értelemszerűen visszaesik a BB-CV játékosok száma, és pont az fog kialakulni, ami a pán-ázsiai ágnál, hogy kevés a BB, sőt kevés minden, és egymást pufogtatjuk. De ez majd visszaáll szerintem, lesz valamilyen egyensúly, a DD-sek is megunják.
Vagy például ha szakaszozik az ember, lehet úgy játszani, hogy egy Shima DW, egy meg 12-es setuppal.

Azt viszont nem értem, a torpedógyorsító csak a DW-vel működik majd? Eddig nem nagyon volt ilyen fogyóeszköz korlátozás... (Kezd kicsit sok megjegyezendő kivétel lenni a játékban...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47581 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő

HardcorePunk írta: Ellenkező oldalon viszont meg nem fogod tudni megállapítani, hogy éppen milyen torpedó tart feléd, nagy valószínűséggel rögtön megpróbálod kerülgetni őket. Ez még akár trollkodásra is adhat okot, például kihajthatsz egy dd-t a füstből, aztán kiderül, hogy átmenne alatta....


DD-k ellen első napon t2-ben még tapasztaltam, azóta nem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47582 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

HardcorePunk írta: Ellenkező oldalon viszont meg nem fogod tudni megállapítani, hogy éppen milyen torpedó tart feléd, nagy valószínűséggel rögtön megpróbálod kerülgetni őket. Ez még akár trollkodásra is adhat okot, például kihajthatsz egy dd-t a füstből, aztán kiderül, hogy átmenne alatta....


Ő , nem más a jelölése? nem sima háromszög, hanem a tetején van egy + vonal. a társainkét meg karika jelöli. Vagy valamit benéztem? :dry: :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47584 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

HardcorePunk írta: Ellenkező oldalon viszont meg nem fogod tudni megállapítani, hogy éppen milyen torpedó tart feléd, nagy valószínűséggel rögtön megpróbálod kerülgetni őket. Ez még akár trollkodásra is adhat okot, például kihajthatsz egy dd-t a füstből, aztán kiderül, hogy átmenne alatta....


Ő , nem más a jelölése? nem sima háromszög, hanem a tetején van egy + vonal. a társainkét meg karika jelöli. Vagy valamit benéztem? :dry: :dry:

Más a jelölése, de reflexből mindenki megpróbálja kikerülni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.313 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.