Prémium repülőgép-hordozók

Több
6 éve 7 hónapja #43343 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

vonKurz írta:

Luperator írta: Szia!

Érdemes megvenni az Enterprise-t? Sokan a Saipant ajánlják helyette, de azok a kisgépes rajok nekem nem jöttek be annyira.

Graf Zeppelint be akartam szerezni, de nem elég, hogy nem torpedóvető van rajta, ki is veszik a shopból. :lol:


várj egy kicsit, vissza fog kerülni, még az se kizárt teljesen, hogy lesz rajt torpedos :)

.....Várunk...és bizakodunk továbbra is,hogy kijavítják a bugokat és visszatérve,- már elfogadható verzióban hozzá lehet jutni... ;) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43378 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

Luperator írta: Szia!

Érdemes megvenni az Enterprise-t? Sokan a Saipant ajánlják helyette, de azok a kisgépes rajok nekem nem jöttek be annyira.

Graf Zeppelint be akartam szerezni, de nem elég, hogy nem torpedóvető van rajta, ki is veszik a shopból. :lol:


Szia, nekem megvan Enter. Jó kis hajó. De én nem AP val használom, hanem torpedózás után gyújtással.
Egy jó Shokaku player szétszedi a gépeidet sajnos, illetve tier 10 be ha betesz, akkor nem az lesz életed csatája, az tuti.
Meg kell tanulni használni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43389 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Szia!

Köszönöm a választ. Agyalok még azért, mert a Saipan hülyebiztosabb. Amerikai Cv-vel egyébként is nehezebbnek érzem a játékot, mondjuk a Ranger is stock még a vadászok kivételével.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43404 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Enterprise lett végül és eddig nem bántam meg, bár csak két csatát mentem vele. Egyik 86k, vesztes, a másik 135k győztes csata volt. A vadászai kiábrándítóak, mindkétszer Shokaku volt az ellenfél és ha a második csatában végig velem foglalkozik, lehet nem lett volna ennyi sem. De elégedett vagyok összességében, pedig van még mit tanulni cv terén is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43410 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

Luperator írta: Szia!

Köszönöm a választ. Agyalok még azért, mert a Saipan hülyebiztosabb. Amerikai Cv-vel egyébként is nehezebbnek érzem a játékot, mondjuk a Ranger is stock még a vadászok kivételével.


Én ranger-t imádom. Bár valamiért nem merek vele menni, de ha rászánom magam, általában minimum 100k-t csapatok és 1-2 kill-t tuti. Vadászok nélkül megyek, első az ellen CV-je, aztán nyugodtan lehet halászni. Persze csak saját tierjében, vagy max 1-el nagyobban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43451 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Az amerikaiaknál a Saipan és az Enterprise egyaránt jó vétel, bár mivel meg van mind kettő, idővel abszolúte Entreprise párti lettem :silly: A japán ágon egy választás van, az viszont tuti, a cv gyilkos Kaga, meg amúgy is... gyilkos dög. Ha.. az rng engedi... mert tudjuk, játszhatunk... de a mocsok wg dönt.

A Kaga esetében továbbra is azt mondom... cv killer.




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.253 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.