Japán repülőgép-hordozók

Több
6 éve 10 hónapja #39955 Írta: kosa78
kosa78 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Köszi a segítséget.
Tudok cv-ni, nem vagyok kezdő csak szerettem volna finomítani, csiszolni a játéktudásomat. Azt hittem, hogy tudom bővíteni a játék tudásomat, vannak olyan rejtett gombok amiket nem ismerek, de nincs.
köszi a hasznos infókat
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39994 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Mint ahogy bárminél a gépen Shift+ szám, vagy egérrel katt az repülők ikonjára, vagy gombjára a képen.

A youtubeon/streameken látott dolgok csalókák lehetnek, mert van amikor nem látszik az egér, mert overlay elem amit pl szűrnek a felvevő progik, vagy alapból replay (játékbéli) az is eltünteti a dolgokat...

Egyébként meg első körben a controls menüpont átnézése, hátha valami nincs hozzárendelve semmihez, meg gugli keresés "hidden aircraft controls"-ra, mert lehet, hogy mi sem tudunk róluk :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42989 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Van egy t9-es japán hordozóm teljesen kifejelesztve minden modul, 3 torpedó raj 2 bombázó és 2 vadász setuppal. Air supremancy-m van szóval azzal nincs gond.

Jó tanácsokat szeretnék kérni azzal kapcsolatban hogy pl egy essex-el szemben mit érdemes csinálni. Illetve hogy érdemes ilyen magas tier-ű ellennel szemben menni.

Alacsonyabb szinten nem volt gond. De itt azért érzem hogy nehéz helyzetben vagyok :)

Előre is köszönöm a segítséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42991 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Nasgotrah írta: Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Van egy t9-es japán hordozóm teljesen kifejelesztve minden modul, 3 torpedó raj 2 bombázó és 2 vadász setuppal. Air supremancy-m van szóval azzal nincs gond.

Jó tanácsokat szeretnék kérni azzal kapcsolatban hogy pl egy essex-el szemben mit érdemes csinálni. Illetve hogy érdemes ilyen magas tier-ű ellennel szemben menni.

Alacsonyabb szinten nem volt gond. De itt azért érzem hogy nehéz helyzetben vagyok :)

Előre is köszönöm a segítséget.


Szia, Ha vadász setuppal jön, akkor próbáld meg az ellen CV-t kifektetni először. Ha meg 1 vadász setupja van, akkor altozd ki. Amíg az egyik vadász rajod csépeli, addig a másikkal tudsz rá altozni, és az éppen harcoló alakulatodat meg szintán alltal kitudod szabadítani a harcból. Így jó szerével 1 vadászt vesztesz, míg az ellennek az összes lehullik. Igazából könnyebb, mint a 10 es, ahol a midwaynek 2 vadásza van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42993 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

HardcorePunk írta:

Nasgotrah írta: Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Van egy t9-es japán hordozóm teljesen kifejelesztve minden modul, 3 torpedó raj 2 bombázó és 2 vadász setuppal. Air supremancy-m van szóval azzal nincs gond.

Jó tanácsokat szeretnék kérni azzal kapcsolatban hogy pl egy essex-el szemben mit érdemes csinálni. Illetve hogy érdemes ilyen magas tier-ű ellennel szemben menni.

Alacsonyabb szinten nem volt gond. De itt azért érzem hogy nehéz helyzetben vagyok :)

Előre is köszönöm a segítséget.


Szia, Ha vadász setuppal jön, akkor próbáld meg az ellen CV-t kifektetni először. Ha

meg 1 vadász setupja van, akkor altozd ki. Amíg az egyik vadász rajod csépeli, addig a másikkal tudsz rá altozni, és az éppen harcoló alakulatodat meg szintán alltal kitudod szabadítani a harcból. Így jó szerével 1 vadászt vesztesz, míg az ellennek az összes lehullik. Igazából könnyebb, mint a 10 es, ahol a midwaynek 2 vadásza van.


vadász setuppal nem nagyon fog jönni, 1 vadásszal jön, meg rengeteg bombázóval, és meg fog próbálni megölni. 10 meccsből vagy 8* megpróbáll megölni, vagy sikerül vagy nem, de ha nem, akkor a vadászaiddal csúnyán keresztbe tehetsz neki. szóval ennyi igazából, hogy figyeljél a hátad mögé :)

ja, és a Midway éppenúgy, mint az Essex 7/7 bombázó vadásszal jön, illetve 6 torpedóval. ez azt jelenti, hogy néhány másodperccel előbb szálnak fel a torpedók, és egy raj veszteség nem nagy durranás, az elején úgyis csak rombikra lehet vadászni. én jellemzően elküldtem körben nagy ívben a torpedókat, a vadásszal meg a bombázókkal meg vadásztam a rombikat/ellen repülőket. azért jó, mert megnyugszik a másik CV, mikor meglátja, hogy akcióznak a repülőim, és az esetek majd felében el se indul, csak akkor, amikor már indulnak a torpedók :)

szóval a tanács csak annyi, hogy ne csak azt figyeld támadott-e máshol, az is érdekes, hogy mivel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43013 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Sziasztok,

nagyon szépen köszönöm a sok segítséget és jó tanácsot.


Ami még kérdésem lenne hogy a többi típusú hajóval szemben milyen technikával érdemes menni. Mert azért t9 - t10 kevesebb a gyengébb játékos. Illetve maga a hajó is jobban védi magát .

Előre is köszönöm!

Illetve a t10 nc-ről valami kis infó előljáróban? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.