Japán repülőgép-hordozók

Több
6 éve 8 hónapja #43018 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Nasgotrah írta: Sziasztok,

nagyon szépen köszönöm a sok segítséget és jó tanácsot.


Ami még kérdésem lenne hogy a többi típusú hajóval szemben milyen technikával érdemes menni. Mert azért t9 - t10 kevesebb a gyengébb játékos. Illetve maga a hajó is jobban védi magát .

Előre is köszönöm!

Illetve a t10 nc-ről valami kis infó előljáróban? :)


Rombolók ellen japánokkal egyszerre 3 irányból tudsz támadni, amíg az egyik torpedósáv megköti az irányát (nem kanyarodhat, mert belemegy a torpedó az oldalába), addig egy másik torpedós rajjal oldalról támadhatsz, a harmadikkal meg esetleg szögben, hogyha belassít, akkor is érje találat. Tut siker recept. Szokták ezt alkalmazni csatahajók ellen is, de én csokorba szoktam gyűjteni a torpisokat. Egy jó dobás 10 - 12 torpedó találta, általában azonnali süllyesztés. Ha nem, akkor javítás után dobni kell rájuk egy bombázó rajt, vagy 2-t, ha nem gyulladtak ki. Innen már biztosan csobban a csónak.

Nagyon durva légvédelme van bizonyos cirkálóknak. (DM, Mino, Hindi, stb..) Csak akkor szabad rájuk menni, ha egyedül vannak. És itt is csak úgy, ha ellövik a def AA-t. Különben hullanak a gépek.
Elsődleges célpont német és japán magányos BB-k, illetve a DD-k az elején.
Próbálj meg sokat felderíteni, spottolni az ellent, hadd lőjenek a csapattársak is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44149 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Ilyen skillezés jó, vagy jól elbaltáztam?
Köszi!


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44155 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Miért van az amikor Ryoju val vagyok akkor általában az ellenfélnek adja be hamarább a kézi célzást (alt)? Emiatt folyton elbukom a légi csatát és így a bombázóim sorsa már az ellenséges cv markában van. Lehet én cseszek el valamit mert még gyakorlom a kézi célzást. Mindenesetre emiatt félre tettem a cv-t, mert nem sok értelme van annak hogy a hajóm csak kacsaként úszkáljon a vízen :D

UI: Persze mikor olyan cv ellen vagyok aki nem ismeri az alt-ot akkor süllyesztem az ellenség hajóit :P Kraken pleccsnit is ennek a ladiknak köszönhetem :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44167 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Amíg nincs behunyt szemmel a markodban a kézi célzás és a többi potomság-finomság CV-fronton, inkább gyakorold be Coop-ban. Vagy első lépésként menj be inkább gyakorlóba egyedül, küldd ki a támadóidat, állítsd cikcakkos menekülő útvonalra a hajódat, és próbáld meg elsüllyeszteni. Így nem kapsz légvédelmi tüzet legalább. Ha már megy, akkor menjél Coopba, s csak utána randomba.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AndrewTas

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44168 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
T6 Ryujo cv ... Independence ellen mit lehet csinálni, hogy le lőjje le az összes gépemet, illetve ne kényszerítsen arra, hogy állandóan a cirkálóink felett körözzek , :huh: nehéz úgy sebezni, T4-T5 elment, magamhoz képest elég jól, de itt már szenvedek rendesen :sick:

Vadászokkal ALT - tal rámegyek leesik 1, jó esetben 2 gép a 6 -ból, ugyanez fordítva, 2 teljes kötelékem megy a levesebe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44169 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Sith7 írta: T6 Ryujo cv ... Independence ellen mit lehet csinálni, hogy le lőjje le az összes gépemet, illetve ne kényszerítsen arra, hogy állandóan a cirkálóink felett körözzek , :huh: nehéz úgy sebezni, T4-T5 elment, magamhoz képest elég jól, de itt már szenvedek rendesen :sick:

Vadászokkal ALT - tal rámegyek leesik 1, jó esetben 2 gép a 6 -ból, ugyanez fordítva, 2 teljes kötelékem megy a levesebe


Keresd meg a CV-t és szedd ki gyorsan. T6 ban még nincs elég légvédelem, simán megy.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.