Prémium rombolók

Több
6 éve 8 hónapja #41858 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Turan11 írta: Hali. És mit kel csinálni kimenteni az embereket és el vinni a túlsó partra? De hányszor mert én nem tudok angolul és a fordító minden hülyeséget ír!


Tesó, 2017-et írok, egy angolt azért dobj már fel, én is a netről tanultam meg, és akkor még nem volt google fordító. Minden játék kb. angolul megy, anélkül olyan vagy, mintha vakon beülnél egy moziba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41859 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

Grievous írta: Gallantra jó ez a felszerelés, vagy érdemes valamit lecserélni? Nem tudom, hogy kapitányt képezzek-e rá, ijn dd-vel vagyok elsősorban, ha dd-vel kell menni, habár ez tud visszalőni egy kicsit, japánokhoz képest.


Én azt használnám, amit adnak a csomagban hozzá.
MAIN ARMAMENTS MODIFICATION 1;
PROPULSION MODIFICATION 1;
AIMING SYSTEMS MODIFICATION 1;
STEERING GEARS MODIFICATION 2;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41861 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Ládából volt, így nem néztem mit adnak mellé valódi pénzért :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41864 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Bár ez is elég racionálisnak tűnik: forum.worldofwarships.com/topic/131569-p...-review-hms-gallant/

In your first slot, take Magazine Modification 1.
Seriously, don't take take Main Armaments Modification 1 unless you're going into Ranked and taking Juliet Charlie signals -- you're more likely to have your entire destroyer blown out from underneath you before you permanently lose one of your weapon mounts to direct damage. This way you can mitigate some of those detonations.

In your second slot, Aiming Systems Modification 1
is the way to go. Note, if you're playing the Dunkirk Scenario, you want to take AA Guns Modification 2 for the extra range. It's useless otherwise, but you WILL NEED IT in the scenario if you're trying for 5 stars. Don't skimp out on this.

In your third slot, take Damage Control Modification 1.
The other two are terrible (not that DCM1 is much better).

And finally, in your fourth slot, take Propulsion System Modification 1.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41956 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

Neki is jó sztorija van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43445 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Akkor egy kis Lo Yang, bár hozzá kell tennem, ez egy olyan napon született csata, amikor a wg rng és mm rendszere a pokol legmélyére száműzött, pl: másik csata 90HP-s Gearing csak 22 találatból süllyedt el, csak a 22. sebzett, a többi nem. Értitek???? Rohadjon meg a wg.

Na de visszatérve, már mikor megláttam a csapat leosztást, elkapott a frász, egyetlen 8-as rombi, véletlen...
Ja, megint rózsaszín... mert annyira élvezem, mikor a kis wows majom belemegy a torpedómba... nem tudom minek írok, minek csipog neki a jelző, süketek, hülyék, világtalanok.

A lényeg, ez jött ki belőle....

Megnyerhettük volna.. de a cv inkább a DM cirkálót támadta mint a rombit. Persze fölösen, minden gépe odalett, és buktuk a csatát...miért támad egy cv egy fullos AA cirkálót, egy kis hp-s romboló helyett? Költői kérdés. :sick:





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.