Prémium rombolók

Több
6 éve 5 hónapja #47088 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Én vígan rácsapnék egy +1 füstöt mert ki tudja mikor kell az az egy füst generálás, vagy engine boost.
Habár kérdés, hogy mely hajóra képzed, mert t8-asnl meg a torpedo reload booster se rossz ha eggyel több van.

De amúgy ha az nem, 1. sor bal első (amivel látod, hogy mennyien fogtak be célkeresztbe) és 2. sorból jobbról a 4. (nagyobb füstterület) esetleg?

1. skill: ok, hogy ha fel vagy spotolva akkor tudod, hogy mindenki téged lő, de jobb tudni néha, hogy csak egy valaki célzott be, vagy a többi hajó is
2. skill: nagyobb füst, csapatnak jobb segítség (habár a füst variálás után bb-knek max úgy jó, hogy szigetnek használják a füstöt, ugye), meg könnyebb elférni benne :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47090 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Azt hiszem mindegy h épp hányan fordulnak rád, egy vagy 4, olyankor fordulás és pucolás van :P
S talán a füst hossza sem lényeges, ugyis ki lett herélve :evil: , hisz csatahajó ha füstből, füst mögül lő, szinte ugyanakkora a spottávja, mintha szabadból tenné.
Ha van 3 szabad pontod, sztem 2 lehetőség van, vagy az extra +1 füst, vagy az extra HP, te tudod h mennyire szokott elég lenni, egy 1500 hp plusz hasznos lehet-e nálad...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47091 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

Rallyefan81 írta: Én mint noob:
Most romboló vagy "Mádörsip" a cél?

DD -a CV csak régi maradvány.

Többieknek is köszi! A kapitány marad itt fixen (hacsak nem Yamamoto kerül be, de s skillset ugyanez lenne...)

A superintendenthez: kb egy hónapja kezdtem el prémium füstözni, mert "meg lettem vetve", hogy van 200 mill, és arra nem költök.... elvoltam nélküle is... :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47092 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Én is a plusz boost/füstöt mondanám először, de (ok kis tierben) a toronyforgás sem baj , ha van 1v1-ben romboló ellen . A maradék egy , meg mehet a "hányan lőnekre". Mert nem mindegy , hogy csak az ellen DD-je vagy néhány cirkáló is. :dry: De majd leszólnak. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47095 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47096 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Kamikazeba saját kapitány :ohmy: , de mi a fenének ? Prémhajó egyem a szíveteket , ne legyetek már ennyire sügérek .....

Az én kis kamikazémba épp az a kapitány ül amelyiknek van álcája , legyen ez Yamato shimakaze vagy épp a zao
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja DragonZ által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.