Japán cirkálók

Több
6 éve 8 hónapja #42828 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Hát, ritkán torpedózok ijn ca-val, Takao/Atagonak jól van a torpedó kilövési szöge, többié nem az igazi, ugye, így nem igazán használom.
Régen mentem vele, ma asszem t10 volt....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43477 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Hali!Myoko a csúcs cirkálóm.milyen kapitányi skillek a leghatékonyabb kombó rá?
Fullos már,de a skilleket át akarom osztani,mert a jövőre is gondolni kell,ha egyszer lesz nagyobb belőle..már nem sok kell...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43479 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Mcarthur73 írta: Hali!Myoko a csúcs cirkálóm.milyen kapitányi skillek a leghatékonyabb kombó rá?
Fullos már,de a skilleket át akarom osztani,mert a jövőre is gondolni kell,ha egyszer lesz nagyobb belőle..már nem sok kell...


japánokra álca kell, meg incoming fire alert, illetve expert marksman. ez utóbbi muszáj sajnos, mert ahhoz a kanyargó harchoz nagyon kevés a toronyforgásuk. Myoko is megtáltosodik ha kap belőle.

a többi az opciós, de alapvetően lehet tenni légvédelemre. én nem tettem, mert a maguk megvédésére elég a defAA, ahhoz meg túl kevés a légvédelem rajt, hogy másokon tudjak segíteni.

superintendent, hát +1 javítás. lehet élni nélküle, de egyiknek az van fent sor végére.
ha prem nélkul játszol, akkor fontosabb, ha van premed, akkor penzed is lesz prem (azaz +1) javitora

basics of survivability. - majdnem mindenre jó választás, ugyanakkor a Zaot nem nagyon fogják lőni. ha nagyon lövik, akkor a jó álcával el tudsz bújni, - a Zao az egyetlen olyan tizes cirkálóm, amelyiken normál javító van... mármint nem a hp javító, hanem a tűzoltogató.
ezzel mellesleg a jack of all trade, meg a high alert 2 pontos képességek is kilőve.

last stand, Atagonak folyton ellövik a kormánylapátját, de Ibuki/Zaonal nem annyira, ez nincs fent.

Demolition expert/vigilance, ízlés szerint, elviekben szeretem erősíteni azokat a dolgokat, amik egyébként is jók. namost a japánok kiválóan gyújtogatnak - illetve elsődlegesen HE lőszert fogsz lőni velük, ízlés szerint...

Radio Location. van egy hajónk, ami gyors. kiváló álcája van, elsődlegesen HE-t használl, ha ráteszel egy Radio Locationt, akkor tökéletes rombolóvadász válik belőle, főleg a végjátékban lehet fontos...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43485 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
mennyire hasznos skill a torpedó gyorsítás?milyen hajóra érdemes rakni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43490 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Mivel hatótávot veszít, így... hm, én a +10km-eseken tudnám elképzelni (12km pl), cirkálónn em tudom mennyire lenne így értelme, dd-n használtam egy ideig, aztán lecseréltem.

Last Stand-et én nem raktam fel, de myoukounál folyton volt ebből gond, de mogami nem szenved abban a betegségben, mint elődje, ilt ibukinál se láttam gondot.

Én raktam AA-ra, mert nem szeretem, ha rám száll egy CV, csak néha van, néha nincs, AA boostot néha érdemes lenne sonar-ra lecserélnem a dd-k miatt, csak ha van cv, akkor szívás...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43492 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Mcarthur73 írta: mennyire hasznos skill a torpedó gyorsítás?milyen hajóra érdemes rakni?


repülőre szokták amennyire én tudom, nekem nincs fent semmin.
2 pont nagyon sok azért, hogy 20%-l rövidebb legyen a hatótáv...

0 pontért sem feltétlenül tenném fel, maximum olyanra, amelyiknek ugysem számít, azaz 4-5km-s torpedókhoz, amelyiket ugyis csak lerohanaskor 1,5km-ről használlok, de onnan meg megintcsak mindegy a sebesség...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.277 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.