Német cirkálók

Több
6 éve 8 hónapja #42334 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
meg :) minden +tűz aranyat ér :)
főleg most a Yamato tüzes küldijét jó tolni vele...










(azért kicsit idegesítő, amikor egy BB-be beletolsz 60K sebzést és végül más viszi el a killt :) )
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Reaver winner
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42483 Írta: Reaver winner
Reaver winner válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Két egymás utáni csata.Van különbség.....
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Reaver winner által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42492 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Acetil_coenzim_A írta: Üdv Nektek!

Elnézést, hogy megint borzolom a kedélyeket, de Admiral Hipper...
Jó kis hajó, de a kapitány pontjait nem tudom jól elosztani és így nem az igazi. Már több ajánlást - volt benne WG és alfa tesztelő ajánlása is - is megnéztem, de mind olyan kapitányra vonatkozott, melyet továbbraknak majd Roonba és Hindenburgba. Én viszont ebben a hajóban akarom hagyni. Amit kiszűrtem a gyűjtésből, hogy a legkedveltebb képességek a következők: preventive maintenance, expert marksman, concealment expert, advanced firing training, superintendent (de ez továbblépés estén). Ti mit javasolnátok?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Hipper23 írta: Én ezt a concot sose értettem német CA-n. Fene se akar közel menni, ha meg lövök, akkor úgyis mindenki látja. De ez az én játékstílusom vele, lehet valaki csak torpedózásra használja ;) Bár arra meg ott vannak a japók.


sokan Yamatora is használják, izlés dolga.
de egy lomha messziről sniperkedő Hindire, vagy egy saját tierben pont ugyanilyen Hipperre az álca nagyon fontos dolog. közelebbről fogsz tudni harcolni, és emiatt hatékonyabban sebezni.

expert marksman teljesen értelmetlen egy német cirkálóra (8-10 tierben) a tornyai villamgyorsak.

incoming fire alert alap szerintem is, cirkáló tudjon légvédelmet, tier8 rengeteg CV-vel fog találkozni, és a németek tudnak. ha viszont tudnak, akkor érdemes huzni is rajt, AFT-t mindenképpen ajánlom rá, én a BFT-t is használtam.

gyujtás, háát.
aki gyujtogatni akar, az játszon Moskvaval. vagy a Henrivel,asszem az is tud.
de a németek speckoja a brutalis AP.
arra kell torekedni, hogy minél gyakrabban használja az ember az AP-t, és a relative gyenge HE-t minel ritkabban. akkor meg a gyujtast fejleszteni ?

superintendent értelemszeruen csak a 9-10-re, amikor már tud javitani.
de a Hipper szerintem nem annyira egyedi hajo, hogy erdemes legyen megtartani, a Chapyn/NO-n van radar. Atagon remek torpedok vannak. Edi fustol. a Hipper pont nemtud semmi olyan egyedit, ami miatt én örökre meg akarnám tartani, nyugodtan számolj te is azzal, hogy idővel becserélled Roonra :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42495 Írta: Palee1987
Palee1987 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hipper nem megtartós szerintem sem.
Én cw suempontból vizsgálom a hajókat, hippee nem fér bele.
Ha funolni akarod megtartani a közelharci AP ra menny rá, és ne feletkezz meg a remek torpedóiról sem.
Ehhez viszont kell a conci..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42498 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hipper, hasonló érzések. Bár érdekes, hogy egyszer valami hihetetlen véletlen során lőttem vele 6 frag-et, másszor meg egy 1:1-ben egy North Carolinát süllyesztettem, hogy fele HP-m megmaradt. De a Roon sokkal kiegyensúlyozottabb eredményt-sebzést hozott, a Hindenburg-al pedig nehéz kiemelkedően rosszat menni, ahogy a Hipperrel ez sokszor megesett.

Gyújtás: akinek van helyette fontosabb skillje, tegye arra. Én a Hindenburgnál, sőt a Des Moines-el is használom, messziről a saját csatahajók védelmében gyújtogatok, keresek némi dmg-t, aztán közelebb megyek és AP. Szóval szerintem szinte minden X-es cirkálót lehet hibrid harcmodorban használni. A DM-en eleve adta magát ez a harcmodor, mert Steven Seagal-al 2mp a lövedéktípus váltás, tehát szinte azonnal át tudok állni gyújtásra vagy páncéltörésre. (Persze a DM-nél is az az igazi öröm, amikor 7-9 citadellákat lát az ember egy sortűzre AP-vel, ahhoz nagyon szépen oldalt kell állni az ellenfélnek, habár ritkán papírabb cirkálókon lehet szögelt hajóra is citadellát lőni.)

Concealment: trükkös skill ez szerintem. Sokan felrakják, bemennek egy 1:sok elleni szituációba, lőnek egyet és pont kilövik őket, amíg visszaállna a rejtőzködés. Ez csak úgy működik, ha előtte átgondolod és kiválasztod a helyzeted, hogy ki is tudd használni a concealment értéket. Vagy a másik hiba, hogy valaki annyira lőni akar, hogy nem is vár a lövések között, így szinte állandóan spottolva van.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42518 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Úgy vélem a jelenlegi tapasztalatok alapján, hogy 10. tierben a cirkálók királya a Hindenburg :silly: ez nem volt nagy kör, de a Yamamoto küldetés 1. szakaszának majdnem teljes kivitelezője a Hindi :love:
Mozgékonyság, páncélzat, tűzerő, lőtávolság harmonikus egyvelege. Amit még észrevettem :woohoo: ha egy csatahajós meglát egy Hindit vagy egy ZAo-t, azonnal tűz alá veszik :lol: mert ha nem, ő hal tűz által :evil: Átlagos kör és küldi befejezés ;)






A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.286 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.