Német cirkálók

Több
6 éve 7 hónapja #43792 Írta: Durst2440
Durst2440 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Legalábbis angol nyelvű fórumokon többségében nincsenek oda érte a játékosok. Merthogy "messziről látszik" (pedig szerintem Messi nem is warshipsezik) meg mert "törékeny". Szerintem nem sérülékenyebb mint bármely másik cirkáló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43793 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
12km körül van álcafestéssel a felderíthetősége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43794 Írta: Durst2440
Durst2440 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Tier 7-ben én még viszonylagos sűrűséggel összefutok álcafestéssel egyáltalán nem rendelkező hajókkal a startnál+azt is meg kell jegyezni, hogy bizonyos fórumozók(jelenlévők mindig kivételek) nem a tier általános középértékével hasonlítják össze hanem a legjobb álcaértékű hajóval. Bármennyire butaság is ezt tenni, ettől függetlenül az amúgy jelentősen frusztrált WG játékokat "élvező" userek közt bizony sokszor véleményformálóvá válik egy-egy nézet aminek a valóságtartalma minimum kifogásolható.
Hangsúlyozom hogy nem jelen fórum felhasználóira értem a dolgot. Mielőtt szándékomon kívül bárkit megsértenék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43795 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Az tény,hogy az ember ,úgy általában,ha megy 10-12 csatát egy hajóval és nem illik a stílusához akár,nincs vele semmilyen sikerélménye,hidd el nem statisztikákat fog összehasonlítgatni!Alapból kinyilatkoztatja,hogy az a hajó egy szar.. B) Gyarló az ember...lálálá
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Durst2440

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43796 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Durst2440 írta: Nem értem miért övezi közutálat a Yorckot szerintem nagyon franyesz kis hajó. Én is ott tartok és nekem is bejön. Vele meg a Buddyval vannak a legjobb eredményeim. Szóval hajrá! B)


Utolsó emlékeim szerint gyújtogatni jól lehetett a Yorck-al, de az AP-jének nagyon magas a röppályája, csak nagyon közelre ér(t nekem) valamit, de akkor büntet. Talán azért nem szerettem meg annyira, mert a Myoko-t jobban kedveltem a 7-esben, és a Nürnberg után (ami kivételes 60% feletti wr-el zárt nálam) kicsit csalódás volt. Amikor túljutotam rajta és jött a Hipper, akkor meg kicsit visszasírtam, mert tierjében jobb hajó volt, mint a Hipper a T8-ban, amit ráadásul az MM a későbbiekben egyre gyakrabban rakott legkisebb tierként. De mindenképp érdemes tovább haladni, mert a Roon megint nagyon jó hajó, a Hindenburg pedig fantasztikus.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43798 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Mcarthur73 írta: Én azt sem tudtam,hogy közutálatnak örvend..


megoldás ott lehet szerintem, hogy egyrészt feljebb keményebb a mezőny. erre jön rá egy elég éles váltás. a Königsberg tier5-ben kifejezetten erős, Nürnberg részben nem rossz, részben még benne van az emberben a pozitív előd - ahhoz képest nem rossz egyébként, csak nekem az ágyúja volt nagyon pici, tier5-ben még kiváló, 6-ban már soxor keveselltem, na, és ezekhez képest nagyon éles váltás a Yorck.
más kaliber, más mozgékonyság, más játékstílus - komolyabb tudásu játékosok ellen.

ugyanakkor ha sikeresen belejön az ember a kicsit másfaljta játékstilusba, akkor a Yorck kimondottan szerethető kis hajó, nekem komoly előítéleteim voltak az olvasmányaim alapján, aztán megdöbbenve jöttem rá, hogy semmi gond vele, sőt...

Hipper. hát, Hipperrel az van, hogy minden szempontból a leggyengébbnek érzem tier8-n. bármi máshoz képest, nem jó az álcája, nincs nagy tűzereje, valahogy nem erős.
és mégis, 80 meccsen 65%-m van vele, Mogamival vagy Atagoval közel sem, azokkal talan 52-55% :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.262 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.