Brit csatahajók

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52738 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Igen, én is az eddigi tapasztalataim alapján kezelem eléggé fenntartással az rng-t befolyásolni akaró skilleket, nem csak "alapból, hogy lehúzzon a játékkészítő" - ahogy fogalmaztál.

Na de részemről ennyi, nem offolom tovább őfelsége csatahajóit. :)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52739 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
A sebzés rendszeren kívül ebben a játékban szinte minden rng. Nem is értem miről beszélünk. A modulokkal az rng szórását tudod módosítani, ha lehet ezt így mondani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52740 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

bontottcsirke írta:

chapo990 írta: Én amúgy semmi esély-százalékot változtató skill-nek modulnak nem hiszek, csak a konkrét értékeket változtatóknak.


Kemény lehet úgy játszani valamilyen játékkal hogy bizonyos dolgokat (amikor lehet hogy alap elmeknek számítanak) elítélek alapból, mert tuti csak lehúz a játékkészítő :lol:

Persze mindenki azt rak a hajókra amit akar. Max nem lesz olyan hatékony.


Én hallgatnék bontottcsirkére mert az egyik legeredményesebb /ha nem a legeredményesebb/ csatahajós játékos.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52741 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

Roland írta: Én hallgatnék bontottcsirkére mert az egyik legeredményesebb /ha nem a legeredményesebb/ csatahajós játékos.


Senki eredményeit nem vitatom, csak azt nem értették meg az urak (mint ahogy storm írja is), hogy én mit mondtam. Jelesül hogy pl egy +5% lőtáv a másodlagosnak" skill az azt adja, ami rá van írva, ellenben egy +2% esély a tűzre skill" hatását vagy adja az rng vagy nem, ergó az előbbit nyugodt szívvel használom, a másodikat meg nem biztos...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52743 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Ez is jogos meglátás, hogy az egyik modul garantáltan adja, amit adnia kell, a másik pedig csak valaminek az esélyét növeli. De a lényeg, hogy növeli és nem az van, hogy kamu az egész. Lehet, hogy csak arról van szó, hogy rossz hajón próbálod észrevenni a különbséget. Maradjunk a +2% tűznél. Egy olyan hajón, aminek van kb. 15% gyújtási esélye nyilván nem annyira észrevehető, mint aminek van 5% esélye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52745 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Csak hogy bele kot-kot. az sem mindegy, hogy milyen skillel rendelkező hajót lő az ember,mert aki túlélésre van húzva, az bizony nehezebben gyullad :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.247 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.