Amerikai csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja #50320 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Minap megvásároltam az Iowa-t; Milyen modulokat érdemes felpakolni rá?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50321 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nalam ez a sablon amerikai, AA-ra gyurva.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SirHiggins

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50325 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Hm, csak ha első sorost választok, akkor 2 kellene, mert egy fölös pontom lenne utána, lehet majd adrenalis rush lesz végül, ha egyszer eljut a kapitány oda

Wow,, kitalálom, cap miatt lettem top xp-s, de ez az ágyú... áh, komolyan, néha rühellem ezt a szórást ami van rajta. EST-s emberkét alig bírtam eltalálni és nem azért mert mozgott, hanem mert a lövedékek ritkán szálltak közel azonos helyre, de a taihout bezzeg citadelláztam... meccs elején elvesztettem a hp-m felét a nemtom mitől ami a végére kihatott :dry:










van pár type59 camo-m, csak figyelnem kell ,mert dublonom is lenne újat venni :S
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50357 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ez egy tegnapi kör volt Iowa-val.



De előtte meg egy vesztes csatában csupán két találatot értem el, amik ráadásul még pattantak is. Körbepotyogták a célpontot. Ami a magasabb szintű amerikai csatahajókat illeti, szerintem jól néznek ki és viszonylag könnyű is játszani velük, de vigyázni kell rájuk, főleg a belső páncélövvel rendelkezőkre, mert bármi csúnyán helyben hagyhatja őket. Az ágyúk meg... Néha nagyon jók, néha nagyon gyengék.

Nálam inkább másodlagos fegyverzet van előrébb helyezve (kivéve North Carolina).



Bár a Montana kapitánya, de ugyanilyen lesz pár ezer tapasztalati pont után az Iowaé is.

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50359 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Iowa-val nekem is eléggé vegyesek a tapasztalataim, van amikor minden talál, van amikor meg minden mellé/1350... Ma reggel pl. egy Edinburgh-be sikerült dupla lepattanót lőni egy salvoval... Ha meg bejön, akkor adom a citadellákat a Tier10-es BB-knek is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50362 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Mai meccs: Hot Spot, nagy nehezen összekapartam 100k sebzést, furcsa mód döntött Yamatoba 2x lőttem citadellát, de a végén meg 5 lepattanót lőttem, majd ő emiatt kiszedett 70% hp-ról... (8-10km-re volt kb, jó, hogy egyszer beadja, máskor meg nem :dry: )
Na mindegy, prém nélkül 6k xp az nem rossz, talán összejön majdnem az xp, mire elfogy a festés Xd


Szerintem is jól néznek ki, mármint a t8-10-esek, az 1. vh-sok se rosszak, de zömökök, és lassúak is, IRL lehet hogy megállták a helyüket, de itt azért...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.