Amerikai csatahajók

Több
6 éve 2 hónapja #50427 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Acetil_coenzim_A írta: Szerintem ezekkel lehet a legkönnyebben játszani a csatahajók közül (bár az angolokkal még nem sok tapasztalatom van). Csak ésszel kell.


Na, itt a baj. :lol: nekem eddig csak ész nélkül ment a game. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50428 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ha van egy kis kredit tartalékod, próbálkozz co-opban. Azokkal a hajókkal, melyekkel nekem nem ment, pár kör erejéig ebben a játékmódban próbálkoztam, míg kiismertem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50430 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Szerintem kérdés, hogy melyik a legkönnyebb, mármint általánosan, mert lehet valakinek a legpocsékabb hajóág jön be mondjuk :D
Német és brit ág előtt én a japánt mondtam volna nagy általánosságban, mert elég kellemes lötávjuk van t5-től, egyedül izumot éreztem nagy visszaesésnek, Nagatonál nem nagyon volt ilyen érzésem. Amcsik meg lassúak, jó a légvédelem, de ha rád jön egy +2 tieres cv és nem stock, azért az vígan szétszed.

Wtf, elég bukóra ált a végén, de lejárt az idő és pontokban nyertünk. 222 lövedék, 55 találat, ok Xd










egy kis pihenés
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50442 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ebben teljesen igazad van. Inkább úgy fejezném ki magam, hogy ezek a hajók univerzálisabbak, mint a többi. Legalábbis én így tapasztaltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50444 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

nwa5000 írta: Érdemes tovább menni az NC-nél?


Ha missouri is meglesz, akkor nem feltétlen... Majd ha +1 tieres natívot kiismered, akkor eldöntöd + ilyen esetekben érdemes public tesztezni, mert ha mást nem, magukat a hajókat kiismeret (mert le kell vonni a többi játékos, mert ott az állomány elég zavaros)
Amúgy is, ha nem esik jól húzni az ágat, akkor csak "szenvedés"...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50454 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

ledgeri írta:

nwa5000 írta: Érdemes tovább menni az NC-nél?


Ha missouri is meglesz, akkor nem feltétlen... Majd ha +1 tieres natívot kiismered, akkor eldöntöd + ilyen esetekben érdemes public tesztezni, mert ha mást nem, magukat a hajókat kiismeret (mert le kell vonni a többi játékos, mert ott az állomány elég zavaros)
Amúgy is, ha nem esik jól húzni az ágat, akkor csak "szenvedés"...


ezzel én nem feltétlen értek egyet. mert mint monti használó én azt mondanám hogy igen is megéri kihúzni az ágat és az iowat meg adja el mert azt a nagy MÓÓ kiváltja.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.359 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.