Amerikai csatahajók

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51334 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

nwa5000 írta:

Storm írta: Pedig én mennyire szerettem, amikor húztam :P


Missourival ma mentem először, rögtön két csatát. Elsőre co-opban. Persze, a co-op nem random, de tesztelni jó. Eddig nagyon tetszik. Valahogy ebben a hajóban jobban benne van az x faktor. :D
Kipróbáltam az AA buildet. Érdemes a másodlagosra húzni, vagy maradhat az AA?

HE-t lőnek, ha minden igaz 9.2km a max lőtáv. Ha ilyen közel mész valakihez (főleg BB-hez) véged. Jobb neki az AA build.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51335 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Missourival ma mentem először, rögtön két csatát. Elsőre co-opban. Persze, a co-op nem random, de tesztelni jó. Eddig nagyon tetszik. Valahogy ebben a hajóban jobban benne van az x faktor. :D
Kipróbáltam az AA buildet. Érdemes a másodlagosra húzni, vagy maradhat az AA?




Szerintem másodlagos nem annyira jo mint a német vasakon.Szerintem hagyd rajta az AAt
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51339 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
A Missouri csatahajó a meglepetések hajója, vagy jó kört mész vele, vagy ratyit. Valszeg a wg megbuherálta titokban, mert gyanúsan sok a minimal sebzés AP lőszerrel. Valamint mintha jócskán pontatlanabb lenne a drága. A bevételek esetében minden + kredies zászló fent volt :blink:









A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51342 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Köszi srácok a válaszokat. Marad az AA. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51346 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
A Texas miatt kezdtem új accot. És bizony nem csalódtam. Kicsit lomha, lassan tölt, de szerintem elég pontos és jól sebez, AP minden ellen működik és jó a légvédelme is.

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52145 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Egyáltalán nem tűnik rossznak a Colorado. Mindenhol azt olvasom hogy lassú, meg pontatlan, meg úgy általában negatívak a vélemények.

Nos, ez volt a harmadik köröm vele, teljesen stock hajó, még a kapitány se fejezte be az átképzést:



Előtte francia Lyonnal toltam sokat. Az után a Coloradonál az tűnt fel, hogy a tornyok "gyorsan" forognak!! A franciánál a hajó forgása megelőzi a tornyokat, itt viszont simán gyorsabban fordul a torony, mint a hajó. és ez nagy előny.

A pontosság meg relatív. A szórási értékek eleve nagy távon a legrosszabbak nyilván, de nem kell mindig a horizontot lőni (ahogy sokan szokták sajnos...). Videókat tanulmányozva (pl Flamu) az jön ki, hogy kb 14 km-en belül válik igazán hatékonnyá. És valóban, 5 csatám van vele, de ezalatt vágtam ki Nelsont 26k hp-ról, mert kijött elém 6 km-en egy sziget mögül. Kongo-ba 12k oldalról 10,6 km-ről, ilyesmik.

Szerintem a fordulása sem rossz, még csak alap teste van, de már most is egészen jól fordul. A végsebessége fos, meg amíg eléri a végsebességet. De normális ember normális csatahajóval nem áll meg ugye... B)

És a férfiak AP-t lőnek csatahajóval... :P
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.350 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.