CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57926 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
köszi, meglátjuk mi lesz :)



minden nap nekem se megy így , mint ma :huh:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57927 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
A Saipan jó lenne a saját szintjén. A gond az, hogy öt csatából esetleg egyszer sikerül ott játszani.

Akkor meg persze béna a csapat.

Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57928 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ez igaz a Kaga - ra is ... bár szerintem állítottak jó irányba a kredithozamukon
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57929 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Flambassnak ma volt egy videója Kagaval, oh dear, az ütött :D


Scenarioban az votl a gond, hogy meghalt mindenki körülöttem, itt ugye t6-nál nagyobb hajót nem igazán rak, így Rangerrel pláne nem nagy a gépveszteségem, csak a torpedósokat nem 5-6km-ről kéne ráküldenem a célpontra mert akkor sehogy se fog összeszűkülni a ledobási sáv... ezt is meg kéne szoknom, de most maradok dd-knél picit, a német 9-es néha jól adja.


Lightning lelőtt 8 repcsit, wtf AA system Xd Jó, Ryuujou repülők voltak, szóval -2 tier, lehet amiatt...
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57937 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Mai első T10 csata ... szerintem nem rajtam múlt :(





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57938 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Tegnap említettem a várakozási időket. Mára elkészítettem egy kis táblázatot.

A táblázatból az alábbi fontos információkat lehet kiolvasni:

A különböző gép típusok számai és a felkészítésükhöz szükséges idő. Itt különösen az utolsó oszlopra szeretném felhívni a figyelmet. Ebben található az az érték, amivel a hordozót irányító játékosa akkor találkozik, ha feláldozza a fedélzeten lévő összes gépet gyors egymásutánban.

Igen komoly értékek láthatóak. Például: Hosho hordozóval játszik valaki és első rácsapáskor elhasználja az összes torpedó vető gépet, vagyis a raj lezuhan. Hirtelen felindulásból elhozza a fedélzeten lévő, maradék két torpedó gépet is és azt is lelövik. A fedélzeten nem marad egy ilyen gép sem. Ekkor majdnem öt és fél percet kell várnia, hogy újabb, teljes torpedó rajjal támadhasson. Persze ebből lejön az az idő, míg az első rajt elvitte és abból leesett az első gép. Vagyis felszabadult a fedélzeten egy hely.

Másik példa: Midway hordozóval ugyan ez az eset fordul elő. Ekkor már több mint tizenhárom percet kell várni. Szintén csökken a várakozási idő annyival, mikortól az első gépet elvesztette.

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.