CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57954 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
ez dühítő ... itt lehetett volna aprítani :)
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57957 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Még nagyon gyakorolni kell a célzást.




Viszont a csata végéig szinte folyamatosan tudtam gépeket beküldeni. A legtöbb gondot a célpont kiválasztása okozta, ugyanis nagyon gyorsan rajokba tömörültek az ellenfelek. De azért a leszakadó Bismarckot csak sikerült kikapni. B)
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57958 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Néha ez az AA system kicsit furcsa nekem



Lightninggal voltam, ellenfélnél meg lexington volt, 50k dgm-re 2 lelővés, hát ööö ok?

aztán 3. montana meccsre végre kaptam cv-t, 100 repcsit le kéne lőni 1k coalért, hát, nem voltam elájulva





midway 10, shoukaku 18 repcsi, well... nemtom, t10 cv-kkel most nehéz játszani, vagy helyzetfüggő? Meg nemtom hogy sikerül néha egyeseknek 40-50 repcsit lelőni, mert ez is nehézkes volt, sectort áthelyeztem, AA flag fent, manual AA nincs, nem olyan a skillezés, 6km-es AA távom van (most ez a max? DesMoinon is 5.8 van ha jól láttam, de neki nem 7.2 volt eddig?)


jó, cv-kről kéne írnom, de AA rendszer része a reworknek
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57961 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Vannak gondok a játékkal nem is kevés. Ma egy csatában háromszor omlott össze a játék. Ami azért érdekes, mert napok óta semmit nem változtattam a beállításokon.

A másik érdekesség szintén az AA beállításokkal kapcsolatos. A mellékelt képen érdemes megfigyelni a lelőtt gépek számát. Különösen az Akizuki rombolóra érdemes figyelni. Egyedül volt, T8 romboló, én támadtam csak és ennyi gépemet szedett le. Miközben fele HP megmaradt neki.

.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57962 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
47 repülőt szedett le egy egyedül lévő Akizuki??? :ohmy:
Nagy bajok vannak a játékkal...jól megcsinálták ezt a CV és légvédelem újragondolást... :lol:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja llw99 által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57963 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Igen és az az érdekes, hogy hajó típustól függ a dolog. A Kagero meg simán támadható például. Ugyan így meg említhetem a Brit cirkálókat is. T10 repülővel megközelíthetetlen. Az amerikai cirkálók is egyrészt. Másokat meg könnyedén meg lehet közelíteni és támadni is akár. Például orosz cirkálókból is néhány. Premiumok nem igazán. Azoknak fura buborék van körülöttük és áthatolhatatlanok. Ezek az újabb premium hajók például ilyenek.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.273 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.