Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 5 hónapja #46368 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

vagy éjszaka, mikor a WG kevésbé tudja manipulálni a csapattársak összetételét...

:lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46371 Írta: Drogon_Rider
Drogon_Rider válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Egy kis segítség:

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46374 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

bontottcsirke írta:

vagy éjszaka, mikor a WG kevésbé tudja manipulálni a csapattársak összetételét...

:lol: :lol:

Nyilván önkritikával kellett volna kezdenem a hozzászólást, de az event végéig már nem tudok azon változtatni, hogy sz*r vagyok, úgyhogy ezt most könnyedén átugrottam. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46376 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Nem mondtam hogy sz*r vagy. Szimplán az esti manipulálós dolgon nevettem egy jót. :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Olajuwon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46378 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

ha az életben maradt 4 idiotának van anyi esze,hogy megvédje a második tornyot akor ez meglenne





Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46395 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Srácok, ez csak úgy megy, hogy bementek heten szakaszban. Vagy legalább hatan. Mi klán csapatban oldottuk meg, sajnos többszöri próbálkozásra lett meg, nagyon oda kell figyelni a taktikára.
A csapat fele a második tornyot védte, a másik fél pedig bement a füstbe a cv-ért. Oda kell figyelni a harminc hajóra is, és így összejöhet az 5 csillag. A bevált módszer 3 BB 3 cirkáló 1 cv, vagy 3 bb 1 dd, 2 cirkáló egy cv.
A CV a füstben csak automatával tud támadni, mert nem látni alt. támadásnál a kijelölést. Egyetlen dolgot látsz, a torpedóvetés irányát, azzal tudsz variálni. Nekem cv-el a top 13 kill volt.

Egyedül, random csapattal... hát elég nagy szerencsének kell összejönnie, hogy sikerüljön.

Azonban az igazi erőt a BB-k jelentik, másodlagosra húzva, jó játékosokkal ... ők hozzák le igazán a játékot :evil:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.274 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.