Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 10 hónapja #39865 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Én úgy csináltam meg, hogy BB-vel bent maradtam a védelmi vonalon. Az első hullámot szinte elintézik a parti lövegek és cirkálók, nem kell odarohanni. A második hullám 7-es hajóit fókuszálva kis veszteséggel le lehet gyűrni. Mire jöttek a 9-esek, csak én maradtam a Fuso-val és egy cirkáló. A javítóhajó mellett szépen beálltam oldalazva és kitartottam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja #39868 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Köszönöm kipróbálom de nem ma mert kiakasztott a játék......
nagyon..... :(

BigaC írta: Én úgy csináltam meg, hogy BB-vel bent maradtam a védelmi vonalon. Az első hullámot szinte elintézik a parti lövegek és cirkálók, nem kell odarohanni. A második hullám 7-es hajóit fókuszálva kis veszteséggel le lehet gyűrni. Mire jöttek a 9-esek, csak én maradtam a Fuso-val és egy cirkáló. A javítóhajó mellett szépen beálltam oldalazva és kitartottam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39874 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
2 féle "boss" van, ha sikerül asszem 10. percre a visszaszámlálásra kilőni minden ellenfelet, akkor feltűnik a cv és Izumo lesz ellenfélként, izumos verzió könnyebb, mint az, mikor egy hiryuu jelenik meg ellennél, mert 4. másodlagos küldinek ugye az lesz, hogy lőjétek ezt ki, cv nélkül meg esélytelen, ilt 6-os cv-vel lehet bent lenni max....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hellgor70

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39881 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Hát én még csak a közelébe sem jutok, hogy ezt teljesítsem... :unsure:

Eleinte BB-vel (Fuso, Dunkerque) próbáltam hátulról, és bár sokáig életben maradtam, a harmadik hullámban mindig áttörtek a védelmi vonalon és bukott a küldi. Utána a franciával kijjebb mentem rambózni, csomót sebeztem is, de végül egy CV vagy DD mindig széttorpedózott. Végezetül Budyonny: rakás találat és gyújtás, de a nagyokon már alig sebeztem vele, már ha életben maradtam addig, mert ezzel meg folyton fókuszt kaptam.

Hiába na, sz*r vagyok. :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39884 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Hát, eddig nekem is csak 2 csillag jött össze, a többit buktuk:
Farragut - esélytelenség, a rövid torpedótáv miatt kiszedtek idő előtt, hiába volt füst - bukó
Independence - elszoktam egy kicsit a CV-zéstől, nem tudtam rendesen kihasználni a torpedóvetőket - bukó
GrafSpee - 2. hullám végénél elbénáztam, és beakadtam egy szigetbe, csobbantam, de nyertünk 2 csillag

Legközelebb kipróbálom a Fuso-t, és a Leander-t, hátha :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja #39940 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Ezt csak azok csinálják meg akiket a wg arra érdemesnek talál a többi csak.........................hagyjuk.
Felejtős.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.247 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.