Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49242 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Na, nekem tuti nem lesz meg a doy. :unsure:
Mire összeszedem a 3x75000 xp-t ( plusz, a 45000 xp-t az utolsó küldihez) a hat csillaghoz, rég vége a kampánynak. Brit cirkám nincs, hogy esetleg azzal eregessem a torpoket. Nincs ötös vagy magasabb osztályú rombim sem, hogy azzal hozzam a 90e hp-t. Ráadásul, rombihoz nagyon nem értek, szinte nem is játszom. Így azt hiszem, kiszállok. :(
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49243 Írta: Barbar22sv1
Barbar22sv1 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Az utolsó sorozatnál elég ha 2x75-öt sebzel, meg kétszer megcsinálod a BB irtást. Utána mehetsz a Doy.-ért,nem? Ha eddig végig vitted, adjál neki! ;) Nekem még egy kilőtt BB kell, és jöhet a 45k xp. Tessék nyomni, megér az a hajó ennyit! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49246 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Jaja, aki elkezdte már fejezze be, mert durva egy hajó :D



A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Jaszon, nwa5000, Barbar22sv1

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49250 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Nekem is hiába jött össze egyszer a 90k torp dmg, mire meglett másodszorra a 10 BB kill, addigra mar megint volt 60k XP-m, szóval nem reménytelen. Használj zászlókat, és álcafestést, és esetleg ha van WoT/WoWp-ban aranyad, akkor vegyél ott prémium napot.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49251 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Sajnos időhiány is fellépett. Ma este tudok majd játszani 1-2 órát. Holnap picit többet. Jövőhéten meg esténként max. 2 órát, szerdán többet. Aztán szombaton vége is a kampánynak. Szóval, kicsi az esélyem és nem szeretem, amikor szorít az idő, mert kapkodni sem szeretek. :)

Folyamatosan zászlózok, meg festek. Prémiumom is van. Na, majd meglátjuk. Ha sikerül, akkor boldogság van, ha nem, akkor meg elengedem. :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49253 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Meg ha egy nap az egyik hajóval nagyon megy, akkor én hanyagoltam a többi leszorzózását, inkább mentem végig azzal, jobb volt a hangulatom, és kevésbé idegeskedtem, hogy nem akar összejönni az első győzelem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.281 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.