Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
6 éve 3 hónapja #49429 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns


3 dd-s maradt hátra ezekből (150k sebzés dd-kbe dd-vel, 15 dd felderítése dd-vel, 5 dd megölése dd-vel)
Most úgy állok, hogy van 100k sebzésem, 14 felspotoltam és 4 killem. Atyám, shimakazeval ott vagoyk 11k hp-n, feltűnik egy shima, fullon, és a lőharc után 100, SZÁZ hp-n hagyom, jól van rendszer, elmehetsz a francba :angry: (21.300-at löttem bele, ahogy láttam nekem 21.400 hp-m van, ergo 100 maradt, az a jó, hogy 21.401 sebzést kaptam be :silly: )
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49438 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Meglett a Fushun is... :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49462 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns


Yeay, nehezen, de összejött, sehogy sincs kedvem annyira gunboat-os dd-kkel menni Xd (gaede azért picit adta, csak camo skill nélkül ez a 7.3km felderítés halál.

Elkezdtem a másik kampányban a DoY küldiket felvenni, egyet megcsináltam, többit meglátom hogy lesz időm. Azt sajnálom, hogy ezekből a ládákból nem jöhet Yamamoto gyűjteményhez való



volt +10 duplikáltam, de beváltottam 2 ikonra, így tudok 2 zászlót vinni japánokon Xd
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49465 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Nagy nehezem meg lett nekem is a doy. Mára hagytam az utolsó, 45000 xp-s küldetést. 14 meccs kellett hozzá, amiből csupán 11 volt a vesztes. Az utolsó két csatában már vinnyogva röhögtem, de már kínomban. Bismarckkal toltam az utosó 5-6 csatát és azt hiszem, itt szépen meg is állok a csatahajóknál, de a németeknél biztosan. Tiszta Gneisenau érzésem volt végig: 1160 sebzés salvoként. Szép statisztika, le is mentettem: valami 150 gránátből talált 17. Az utolsó meccsen már tényleg szartam bele az egészbe (csak 2-300 xp kellet a doyhoz): itt a fejem közepe, előre, full gázon irány középre, ahol az ellenség bázisa volt. Mire tisztességesen felgyorsultam, már az összes dd-nk halott volt. Komolyan, ilyet én még nem láttam, 3 perc alatt hullott el a 3 dd-nk. Na meg olyat sem, hogy 7-8 km-ről 1v1-ezek egy Moskwa-val, gondonsan célzok és elsülnek az ágyúk maguktól. Majd ezután nég egyszer. :blink: Kb. ilyen fejet vágtam. Természetesen ezt a párharcot (sem) nyertem meg.
Azt hiszem, most egy ideig kerülni fogom eme játékot, mert elfogyott itthon az összes billentyűzet... Illetve, ez volt a harmadik kampány, amit csináltam. Az Oktober azért nem lett meg, mert ugyanilyen szopás volt és nem tudtam teljesíteni az 1600 base xp-s kört. Persze, miután vége lett a kampánynak, egyből meg lett, azóta többször is (előtte is megvolt jó párszor). A Vampire kampány gyakorlatilag egy egyszerű ujjgyakorlat volt, aztán most a doy. Soha többet nem veszek részt kampámyban.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 3 hónapja #49479 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns





enyit sikerült kihozni DoY-os küldiböl
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49483 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Grat! :)
Én csak az NM-ért indultam, azt is coopban.
Jó lenne a festés a Scharnhorstra, de ezt most már kihagyom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.283 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.