Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
6 éve 3 hónapja #49286 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
én abban reménykedek ,hogy fushunt összekaparom, így lenne egy starter hajóm ha el akarnék kezdeni azzal az ággal szórakozni, most tartok a Queen küldiknél. Csak vizsga hétfőn Xd

Nem tudom ,hogy most az utolsó küldit mennyire erőltessem meg majd, mert nincs scharnom, de most nem az van, mint tavaly, hogy kell az adott hajó hozzá (Tirpitz kellett az utolsó főküldihez ugye)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49298 Írta: Barbar22sv1
Barbar22sv1 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Meglett a Duke,próbájánál le is égettem két hajót :whistle: Aztán vissza is szereztem New Mexemet!Arról csak azért van kép,mert imádom azt a hajót! :woohoo:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49315 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Queen-ig elmentem én is, de a végéhez mar nincs türelmem. Igaz lenne még rá idő, de már így is több időt áldoztam erre a kampányra, mint kellett volna...
Jövőre remélem nem t8 hajó lesz a megszerezhető, mert az tuti még több időt venne igénybe :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49317 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
A spotolj fel 15 dd-t mivel érdemes csinálni? IJN dd-im vannak, mármint csak 3 (shinonome, Yuugumo, Shimakaze), de van még egy amcsi t6-os tavalyról meg Gaede amit adott. 3/15-nél vagyok 3 meccs után. A DD sebzőst nem kapcsoltam be, inkább jöjjön össze a 3 milla credit, gyorsabbnak érzem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49325 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

Grievous írta: A spotolj fel 15 dd-t mivel érdemes csinálni? IJN dd-im vannak, mármint csak 3 (shinonome, Yuugumo, Shimakaze), de van még egy amcsi t6-os tavalyról meg Gaede amit adott. 3/15-nél vagyok 3 meccs után. A DD sebzőst nem kapcsoltam be, inkább jöjjön össze a 3 milla credit, gyorsabbnak érzem


Repülőgéphordozó? Nekem bejött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49326 Írta: bhaalhun
bhaalhun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Hú, végeztem mindkét kampánnyal, meglett a DoY, kilockoltam minden hajót, és még a spéci Scharnhorst festés is meglett, pedig nincs is hozzá hajóm.. :)

DD-s küldiknél én mindkettőnél a crediteset csináltam meg 2x, nincs tehetségem a rombolókhoz. Bár a többihez sem nagyon.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.328 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.